اخبار ارز دیجیتال

SEC ایالات متحده از سلسیوس، الکس ماشینسکی: گزارش شکایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هفته گذشته، یکی دیگر از رگولاتورهای ایالات متحده، CFTC، گزارش داد که متوجه شده است که سلسیوس و الکس ماشینسکی قبل از ورشکستگی خود در سال 2022 چندین مقررات را نقض کرده اند.

گزارش ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شبکه Celsius، یکی از شرکت های وام دهنده رمزنگاری که در سال 2022 ورشکست شد، اقدام می کند.

بلومبرگ گزارش می دهد که در 13 جولای، تنظیم کننده های اوراق بهادار شکایتی را علیه الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس تنظیم کردند. بر اساس این گزارش، جزئیات این شکایت بلافاصله در دسترس نیست.

این اقدام اندکی پس از آن صورت گرفت که کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) گزارش داد که سلسیوس و ماشینسکی چندین مقررات ایالات متحده را قبل از انفجار شرکت در سال گذشته نقض کرده اند.

بلومبرگ همچنین در 6 ژوئیه گفت که وکلای بخش اجرای CFTC دریافتند که آقای سلسیوس سرمایه‌گذاران را گمراه کرده و نتوانسته در تنظیم‌کننده ثبت نام کند، در حالی که آقای ماشینسکی چندین مقررات ایالات متحده را نقض کرده است.

این اقدام در بحبوحه اعلام رسمی مبنی بر اینکه استان سلسیوس طبق فصل 11 اقدامات داوطلبانه را آغاز کرده است، صورت می گیرد. این شرکت گفت که سلسیوس 167 میلیون دلار پول نقد در دست دارد. سلسیوس گفت این بودجه به آن اجازه می دهد تا از “عملیات خاص در طول فرآیند بازسازی” پشتیبانی کند.

ماشینسکی در بیانیه ای گفت: «این تصمیم درستی برای جامعه و شرکت ما است. او اضافه کرد:

ما یک تیم قوی و با تجربه داریم تا سلسیوس را در این فرآیند راهنمایی کنیم. همانطور که به تاریخ سلسیوس نگاه می کنیم، این یک لحظه تعیین کننده است و اقدام با عزم و اطمینان چیزی است که جامعه را گرد هم می آورد. من مطمئن هستم که من کمک کرده اند و آینده شرکت را تقویت کرده اند.”

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا