🚨 اخبار ارز دیجیتال

درجه سانتیگراد حدود ۴۲۹۰۰۰ stETH به صف طولانی مدت برداشت Lido اضافه می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرمایه‌گذاران ورشکسته ارزهای دیجیتال می‌خواهند ذخیره عظیم اتر سهامدار خود را پس بگیرند، اما شاید باید منتظر ماند.

شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال سلسیوس ورشکسته به دنبال بازپس گیری حافظه پنهان اتر سهامدار (ETH) خود از پلتفرم سهامداری نقدینگی لیدو است که برداشت را در این هفته ممکن کرد.

سلسیوس روند خروج Lido Staked ETH (stETH) از پروتکل را آغاز کرده است. بر اساس داده های تراکنش، آنها درخواست برداشت ۴۲۸۸۴۰stETH در ۱۰۰۰ قسط دارند.

این انبار با قیمت فعلی حدود ۷۸۴.۷ میلیون دلار ارزش دارد. این حرکت به دنبال معامله مشابه stETH در ۱۵ ماه مه برای آماده سازی برای خروج صورت می گیرد.

پس از تکمیل فرآیند برداشت، درجه سانتیگراد مقداری معادل در اتریوم دریافت می‌کند و توکن‌های stETH توسط Lido سوزانده می‌شوند.

طبق Dune Analytics، مقدار تجمعی stETH در صف برداشت ۴۴۲۰۰۰ از ۱۴۱ درخواست است. ارزش آن حدود ۸۰۸ میلیون دلار است، اما درجه سانتیگراد مسئول بیشتر آن است. طبق گفته Dune، کل مقدار پردازش شده ۶۲۹ ETH است.

درخواست های برداشت لیدو از ۱۵ تا ۱۷ می باز است. منبع: نانسنای

در ۱۶ مه، Lido گفت که ETH کافی در بافر خود دارد تا درخواست را جذب کند.

با این حال، حجم بالایی از درخواست‌های برداشت اتر از Lido بر صف برداشت شبکه تأثیر می‌گذارد که یک فرآیند پویا است. Lido بزرگترین ارائه دهنده سهام با حدود ۳۰٪ سهم بازار است، بنابراین اگر درخواست ها افزایش یابد، سلسیوس ممکن است انتظار طولانی برای بازگرداندن ETH خود را تجربه کند.

مربوط: ۳ دلیل برای افزایش قیمت Lido DAO 40٪ در یک هفته

تام وان، تحلیلگر تحقیقاتی ۲۱Shares، پیشنهاد شد در صورتی که درخواست‌های بی‌حساب بیش از ۱۰% باشد، فسخ اعتبار‌دهنده بیشتر ممکن است رخ دهد. این می تواند منجر به ایجاد ردیف های کشو طولانی شود.

این سرمایه می تواند به عنوان بخشی از تلاش های برگشت سلسیوس یا پرداخت نسبی ۴.۷ میلیارد دلار بدهی به طلبکاران استفاده شود.

در اواخر فوریه، وام دهنده رمزنگاری ۲۲۹۶۲ بیت کوین پیچیده (WBTC) را در معامله ای به ارزش حدود ۵۴۰ میلیون دلار در آن زمان به بیت کوین (BTC) تبدیل کرد.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توان آن را برطرف کرد؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا