اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Celo و Google Cloud شریک برای حمایت از استارت‌آپ‌های Web3 پایدار


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این همکاری به منظور امکان دسترسی بنیانگذاران مبتنی بر Celo به اعتبارات Google Cloud و Firebase، پلتفرم توسعه موبایل Google، ایجاد شده است.

بنیاد Celo با Google Cloud برای پشتیبانی از پروژه‌های همسو با ماموریت در اکوسیستم بلاک چین Celo و پذیرش زودهنگام سرویس‌های Google Cloud همکاری کرده است. این همکاری با دادن دسترسی بنیانگذاران مبتنی بر Celo به اعتبارات استفاده از Google Cloud و Firebase، زیرساخت‌های تلفن همراه و برنامه‌های غیرمتمرکز Celo (Dapps) را تقویت می‌کند.

Firebase یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن موبایل و وب است که توسط Google توسعه یافته است که ابزارها و خدمات مختلفی را برای ساخت برنامه‌ها، از جمله احراز هویت، پایگاه‌های داده بی‌درنگ، ذخیره‌سازی ابری، پیام‌رسانی و غیره در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

بر اساس این اعلامیه، تیم Google Cloud به برنامه موسسان Celo Foundation در Residence راهنمایی و راهنمایی می کند و در برنامه شتاب دهنده مجازی Celo Camp شرکت خواهد کرد. علاوه بر این، این دو سازمان قصد دارند به طور مشترک میزبان کارگاه ها و رویدادهایی با تمرکز بر پایداری و نوآوری Web3 باشند.

Xochitl Cazador، رئیس رشد اکوسیستم در بنیاد Celo، در مصاحبه با Cointelegraph گفت: کیف سلو.

کازادور در ادامه توضیح می دهد: هدف این همکاری تقویت بیشتر باور هر دو تیم مبنی بر اینکه فناوری بلاک چین برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی مناسب است، است. ”

کازادور با پرداختن به چالش‌هایی که استارت‌آپ متمرکز بر پایداری شبکه Celo با آن مواجه است، گفت: «فرآیندهای نصب بسیار فنی، رابط‌های پیچیده و ارزهای هزینه تراکنش ناآشنا، Web3 را مانع بزرگی برای استارت‌آپ‌ها در فضا می‌کند.» با این حال، Cazador گفت که مشارکت Celo با Google Cloud “بار پروژه های در حال ظهور و تاسیس را کاهش می دهد، در نتیجه سازندگان اکوسیستم را قادر می سازد تا به برخی از بزرگترین چالش های پایداری امروز و فردا رسیدگی کنند.” من به اشتراک گذاشتم که قرار است “اجازه دهد”

مطالب مرتبط: پروژه اکوسیستم Celo 77.3 میلیون دلار برای پشتیبانی از قابلیت همکاری و ReFi جمع آوری می کند

Celo یک پلت فرم بلاک چین است که از طریق اجماع اثبات سهام (PoS) به کربن منفی رسیده است. در جامعه Web3، او به عنوان یک رهبر در Regenerative Finance (ReFi) شناخته می‌شود، مفهومی گسترده‌تر که پایداری در امور مالی را در اولویت قرار می‌دهد. این پلتفرم دارای بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف در بیش از ۱۵۰ کشور است.

در قسمت ۱۰ کوین تلگراف هش کردن در پادکست، رنه رینزبرگ، رئیس بنیاد سلو و یکی از بنیانگذاران بلاک چین سلو، در مورد جنبش ReFi و برنامه های Celo برای مرتبط ماندن در دنیای چند زنجیره ای بحث کرد. راینسبرگ به اشتراک گذاشت که رشد بلاک چین های لایه ۱ و شبکه های لایه ۲ را فرصتی برای جذب افراد بیشتر به ارزهای دیجیتال می داند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا