اخبار ارز دیجیتال

پروژه اکوسیستم Celo 77.3 میلیون دلار برای پشتیبانی از قابلیت همکاری، ReFi جمع آوری می کند

بلاک چین Celo یک زیرساخت پرداخت دیفای اول موبایل را تقویت می کند. چندین شرکت که بر روی این پلتفرم ساخته می‌شوند، سرمایه‌گذاری خطرپذیر دریافت کرده‌اند.

پروژه های ساخته شده بر روی بلاک چین Celo در مجموع ۷۷.۳ میلیون دلار برای حمایت از طرح های تجاری مختلف جمع آوری کرده اند.

Celo روز پنجشنبه اعلام کرد که پروژه های ImpactMarket، Loam، Tatum، Circular Impact، Sanergy، Hyperlane، RedStone و Jia بودجه ای را برای تسریع پذیرش مدل کسب و کار Web3 تضمین کرده اند.

بیشترین بودجه از پلتفرم توسعه بلاک چین و دریافت کننده اولیه بنیاد Celo، Tatum، تامین شد که ۴۱.۵ میلیون دلار تضمین کرد. Hyperlane، یک پروتکل ارتباطی بین زنجیره ای با تمرکز بر قابلیت همکاری، ۱۸.۵ میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری شرکت مخاطره آمیز Variant را تضمین کرده است.

پروژه‌های متمرکز فاینانس بازسازی (ReFi) مانند ImpactMarket، Loam و Sanergy مجموعاً ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اند. ReFi یک پارادایم در حال ظهور در جامعه رمزنگاری است که بر استفاده از فناوری بلاک چین و وب ۳ برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی و اجتماعی متمرکز است.

در بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi)، RedStone 7 میلیون دلار و جیا ۴.۳ میلیون دلار به سرمایه اولیه اضافه کردند.

Celo در سال ۲۰۱۷ توسط مدیران سابق GoDaddy، رنه راینسبرگ و مارک اولزفسکی تأسیس شد. پلتفرم Celo از دستگاه‌های تلفن همراه برای ارائه زیرساخت‌های پرداخت برای دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند و شماره تلفن‌ها به عنوان پراکسی برای کلیدهای خصوصی عمل می‌کنند. در سال ۲۰۱۸، این شرکت با حمایت جک دورسی، بنیانگذار توییتر، دیک پارسونز، رئیس سیتی گروپ و دیگران، ۶.۵ میلیون دلار جمع آوری کرد.

مربوط: FTX و Visa Partner اجازه پرداخت های رمزنگاری را در ۴۰ کشور می دهند

ارزهای دیجیتال در بازار نزولی باقی می مانند، اما توسعه دهندگان بلاک چین به جذب سرمایه های خطرپذیر به امید افزایش پذیرش اکوسیستم در آینده ادامه می دهند. Andreessen Horowitz، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در این فضا، علیرغم ضررهای کوتاه مدت میلیاردها به دلیل بازار نزولی، همچنان به بخش ارزهای دیجیتال متعهد است.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا