🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که سلسیوس در حال آماده سازی شکایت علیه طلبکاران به دلیل افشای اطلاعات داخلی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیفانی فونگ، طلبکار ادعا می کند که با گزارش دادن اطلاعات فاش شده، قرارداد محرمانگی را نقض نکرده است و ادعا می کند که هیچ اشتباهی انجام نداده است.

وام دهنده رمزارز ورشکسته Celsius Network قصد دارد از وبلاگ نویس کریپتو و طلبکار سلسیوس، تیفانی فونگ به دلیل افشای اطلاعات داخلی شکایت کند، طبق پرونده های دادگاه، یا اینکه این امکان وجود دارد.

آ اسکرین شات اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط فونگ نشان می دهد که او در حال حاضر دارایی های رمزنگاری شده به ارزش ۱۱۹۰۰۰ دلار است که در درجه سلسیوس قفل شده اند، از جمله بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و Polygon (MATIC). ورشکستگی یازدهم ماه بعد.

از آن زمان، او به طور فعال در مورد پرونده ورشکستگی آشکار از طریق یوتیوب و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی گزارش داده است. فونگ اطلاعات داخلی فاش شده را در موارد متعددی به اشتراک گذاشته است که ادعا می کند شخصاً توسط یک کارمند ناراضی سابق سلسیوس آموزش داده شده است.

در ششمین صورت‌حساب ماهانه که در ۱۴ آوریل در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک توسط وکلای سلسیوس کرکلند و الیس اینترنشنال ثبت شد، شرکت حقوقی آن را “دعوی حقوقی تیفانی فونگ” نامید.

کار این شرکت حقوقی در مورد این پرونده در ۲۶ ژانویه آغاز شد و آخرین ساعات کاری در ۶ فوریه گزارش شد.

در حالی که به نظر می رسد هنوز اقدام قانونی خاصی صورت نگرفته است، پرونده ها نشان می دهد که وکلای سلسیوس به طور خاص در حال بررسی اطلاعات افشا شده توسط فونگ از طریق حساب های رسانه های اجتماعی او بودند.

در این پرونده، شرکت حقوقی سلسیوس تصریح کرد که در حال تهیه پیش‌نویس نامه توقف و توقف علیه فونگ و درخواستی برای وادار کردن دادگاه به اجبار درخواست‌های اطلاعات، معمولاً مربوط به دعوی قضایی است.

برای نام بردن چند نمونه، فونگ ادعا کرده است اطلاعات داخلی مربوط به پیشنهاد شرکت برای دارایی های درجه سانتیگراد، صوت ادعایی بحث های شرکت خصوصی و فعالیت تجاری مدیران اجرایی مانند مدیرعامل و بنیانگذار سابق الکس ماسینسکی درز کرده است.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، فانگ ادعا کرد که سلسیوس “از وجوه مشتریان برای شکایت از طلبکاران استفاده می کند” و در وهله اول این یک موضوع قانونی نیست.

“این مزخرف است که من هیچ کار غیرقانونی انجام نمی دهم. من کارمند نیستم، بنابراین NDA را زیر پا نمی گذارم. [non-disclosure agreement]من طلبکار هستم و آنها ۳.۱ BTC و ۱۱.۶ ETH به من بدهکارند. “

کوین تلگراف همچنین برای اظهار نظر در مورد شکایت احتمالی با سلسیوس تماس گرفته است و در صورت پاسخ این شرکت این مقاله را به روز خواهد کرد.

مربوط: شبکه سلسیوس در تاریخ ۱۲ آوریل بایگانی می‌کند، شامل اطلاعاتی در مورد رأی‌گیری طرح بازسازی

فونگ که در حال حاضر در رویداد NFT 2023 نیویورک در شهر نیویورک شرکت می کند، در ۱۵ آوریل در توییتر نوشت که الکس ماشینسکی و همسرش کریسی ماشینسکی را در ملاء عام دیده است. آنها را پیدا کرده و به آنها نزدیک شده است.

ویدیویی که در توییتر منتشر شده است همچنین نشان می‌دهد که زوج Mashinsky در حالی که دیگر سازندگان محتوای ارزهای دیجیتال، مانند BitBoy Crypto (بن آرمسترانگ)، به فونگ نزدیک می‌شوند و سعی می‌کنند به گفتگو بپیوندند، فرار می‌کنند.

مجله: کریپتو توییتر فایر تالار مشاهیر: وکیل پرو XRP جان دیتون ۱۰ برابر بیت کوین، ۴ برابر اتریومنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا