اخبار ارز دیجیتال

CDC با لایحه Lummis-Gilibrand در خلاصه پیشنهادی Amicus در پرونده SEC v. Ripple موافق است.

اتاق بازرگانی دیجیتال خواستار جلسه دادگاه در مورد پرونده طولانی مدت SEC علیه آزمایشگاه های ریپل شده است و از قوانینی برای پاکسازی منطقه خاکستری قانونی حمایت می کند.

اتاق بازرگانی دیجیتال (CDC) درخواست ارائه گزارشات مشاور حقوقی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مقابل آزمایشگاه ریپل و مدیران اجرایی آن بردلی گارلینگ هاوس و کریس لارسن را داده است. لیلیا تسلر از دفتر سیدلی آستین در 14 سپتامبر پرونده ای شامل پرونده پیشنهادی را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت کرد.

CDC بزرگترین گروه تجارت دارایی دیجیتال و بلاک چین با بیش از 200 عضو از جمله افراد داخلی صنعت، سرمایه گذاران و شرکت های حقوقی است. اتاق بازرگانی ادعا کرد که “نظری در مورد اینکه آیا پیشنهاد و فروش XRP یک معامله اوراق بهادار است یا خیر” ندارد، اما “چارچوب قانونی قابل اعمال برای دارایی های دیجیتالی زیربنای قراردادهای سرمایه گذاری نامشخص است.” ثبات’. اضافه شدن:

حفظ این تمایز برای ایجاد یک محیط حقوقی قابل پیش بینی از طریق سوابق بی طرف از فناوری حیاتی است و این دادگاه قدرت انجام این کار را دارد.»

این سند بعداً بیان کرد که “قوانین تثبیت شده حاکم بر عرضه و فروش قراردادهای سرمایه گذاری که اوراق بهادار هستند به درستی از قوانین حاکم بر تجارت ثانویه دارایی های دیجیتالی که قبلاً موضوع سرمایه گذاری بودند، متمایز است.” با توجه به این واقعیت که “قانون (یا مقررات) فدرال به طور خاص بر خصوصیات قانونی دارایی های دیجیتال ثبت شده در بلاک چین ها نظارت نمی کند.

در خلاصه پیشنهادی Amicus، CDC اجازه می دهد تا یک آزمایش هوی “مبتنی بر واقعیت” را انجام دهد.

حتی وکلای باتجربه نیز می توانند درخواست خود را دشوار بدانند، چه رسد به شرکت کنندگان در بازار بدون آموزش حقوقی.

CDC مکرراً از دادگاه خواست تا تفاوت بین موضوع قراردادی که تأمین است و موضوع قراردادی که تأمین نیست توضیح دهد. موارد ذکر شده حاوی انبوهی از موضوعات هستند، همانطور که قبلاً در این بحث ها مرسوم است. حوادث مربوط به بشکه های ویسکی، تلفن های عمومی، عمارت ها و بیورها در اینجا ذکر شد.

مرتبط: اشیاء SEC در برابر دارندگان XRP برای کمک به دفاع از ریپل

CDC در ادامه استدلال کرد که SEC “به طرز قابل تحسینی راهنمایی در مورد اعمال قوانین اوراق بهادار ارائه کرده است”، اما گفت که “رویکرد اجرایی SEC، به طور مشابه بر اساس هاوی، تصویر متفاوتی را نشان می دهد.” آژانس گفت که قادر به ارائه راهنمایی نیست. به فعالان بازار آن را درخواست کرد.

CDC ادامه می دهد که SEC از یک برنامه جدید تجزیه و تحلیل قرارداد برای معاملات ثانویه با دارایی هایی که موضوع قراردادهای سرمایه گذاری در دعوای خود علیه ریپل هستند استفاده می کند، اما هیچ ایده ای برای اعمال این تجزیه و تحلیل ندارد. راهنمایی ارائه نمی دهد. SEC همچنان انتظار دارد که فعالان بازار تعیین کنند که آیا یک دارایی یک اوراق بهادار است یا خیر.

CDC با اشاره به اینکه سابقه ای برای معامله ثانویه با موضوع قرارداد اوراق بهادار وجود ندارد، گفت:

اتاق بازرگانی معتقد است که یک دارایی دیجیتال به عنوان یک کالا فرض می شود، مگر اینکه دارایی پایه دارای منافع مالی مانند حق قانونی بدهی یا حقوق صاحبان سهام باشد.

CDC خاطرنشان کرد که قانون نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand (RFIA) در هنگام معرفی مفهوم “دارایی های فرعی” همین موضع را اتخاذ کرد. علاوه بر این:

“اگر این دادگاه تصمیم بگیرد که ویژگی های دارایی های دیجیتال مشمول قراردادهای سرمایه گذاری را روشن کند یا چنین تصمیماتی را به کنگره موکول کند، اتاق بازرگانی از اصول مندرج در RFIA به عنوان راهنمایی استفاده خواهد کرد. من متواضعانه از شما می خواهم که از آن استفاده کنید.”نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا