اخبار ارز دیجیتال

Cboe مجدداً برای گنجاندن قرارداد نظارت کوین بیس در 5 ETF بیت کوین درخواست می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توافقنامه اشتراک نظارت اقدامی بود که در ماه مارس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار توصیه شد که به گفته آن می تواند از تقلب جلوگیری کند و از سرمایه گذاران محافظت کند.

اپراتور صرافی Cboe Global Markets پنج برنامه کاربردی صندوق معامله شده بورس (ETF) بیت کوین (BTC) را اصلاح کرده است تا شامل یک توافقنامه اشتراک نظارتی (SSA) با کوین بیس شود.

در 11 ژوئیه، Cboe پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را در مورد Invesco، VanEck، WisdomTree، Fidelity ETFs و یک صندوق مشترک توسط ARK Invest و 21Shares اصلاح کرد.

Cboe گفت که برای ورود به SSA که در 21 ژوئن نهایی شد، “با کوین بیس بر سر شرایط به توافق رسیده است”. در پرونده اولیه ETF آمده بود که هر دو طرف “انتظار دارند” SSA را قبل از ارائه ETF اجرا کنند.

SSA تلاشی برای مطابقت با استانداردهای SEC برای جلوگیری از تقلب و حمایت از سرمایه گذار است، همانطور که تنظیم کننده در 10 مارس بیان کرد.

“[An exchange needs] توافق نامه های اشتراک نظارت جامع با بازارهای تنظیم شده با اندازه قابل توجه مربوط به دارایی های بیت کوین اساسی یا مرجع. “

اخیراً برنامه‌های ETF بیت‌کوین نقطه تمرکز صنعت شده‌اند. پرونده های Fidelity، Invesco، Wisdom Tree و Valkyrie به دنبال مدیر دارایی 10 تریلیون دلاری BlackRock است که یک ETF نیز برای تایید SEC ثبت کرده است.

مربوط: چرا تایید ETF بیت کوین اهمیت زیادی دارد؟

در 29 ژوئن، بورس اوراق بهادار ایالات متحده Nasdaq به طور مشابه درخواست فهرست خود را برای BlackRock ETF، که شامل SSA با Coinbase می شود، مجددا ارسال کرد.

به گفته Google Finance، بایگانی Cboe باعث شد که سهام Coinbase (COIN) در 11 ژوئن نزدیک به 10 درصد افزایش یابد و به بالاترین سطح خود از 16 اوت رسیده است.

آخرین اصلاحیه بایگانی مربوط به SSA قیمت سهام Coinbase را نزدیک به 10 درصد افزایش داد.منبع: Google Finance

Coinbase علیرغم دخالت در تشکیل پرونده بیت کوین ETF، در حال حاضر با SEC به دلیل ارائه ارزهای رمزنگاری شده که رگولاتورها آن را اوراق بهادار ثبت نشده در نظر می گیرند، در حال مبارزه با شکایت است.

مجله: آسیا اکسپرس: ETF کریپتو هنگ کنگ در آتش است، بایننس درباره Maverick FOMO، پلی هک هشدار می دهد

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا