🚨 اخبار ارز دیجیتال

ARK کتی وود برای اولین بار در سال ۲۰۲۳ سهام کوین بیس را می فروشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این فروش نشان دهنده ۹ درصد از کل سهام کوین بیس است که توسط ARK Invest تا کنون در سال جاری خریداری شده است و تقریباً ۲۳ درصد از کوین خریداری شده در ماه مارس است.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری کتی وود، Ark Invest، به دنبال فروش اولین دسته از سهام Coinbase در سال جاری است تا از ذخیره Coinbase سود ببرد.

بر اساس اعلامیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شده است، در ۲۱ مارس، ARK 160,887 سهم از سهام کوین بیس را به قیمت ۱۳.۵ میلیون دلار از صندوق معاملاتی بورس نوآوری ARK Fintech (ARKF) فروخت.

این معامله اولین فروش سهام کوین بیس توسط ARK در سال ۲۰۲۳، پس از سه ماه خرید تهاجمی در سال ۲۰۲۳ است. مبلغ فروش شامل ۲۳ درصد از کل سهام کوین بیس است که توسط ARK تاکنون در ماه مارس خریداری شده است و تقریباً ۹ درصد از کل سهام کوین بیس خریداری شده در سال ۲۰۲۳ است. امسال تا اینجای کار محکم است.

پس از فروش، ARK تقریباً ۱.۶ میلیون سهام کوین بیس خریداری شده در سال ۲۰۲۳ را در اختیار دارد. ارزش سهام در زمان نگارش این مقاله بیش از ۱۳۲ میلیون دلار است.

آخرین فروش در بحبوحه افزایش قابل توجه قیمت سهام کوین بیس، که به صورت کوین معامله می شود، انجام می شود و سهام در این هفته به بالاترین حد چند ماهه رسیده است.

طبق داده‌های TradingView، در ۲۱ مارس، سهام COIN در ۸۳.۹۹ دلار بسته شد و برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۲ به سطح قیمت رسید. سهام از سال تا به امروز بیش از ۱۳۰ درصد بهبود یافته است، اما در ۱۲ ماه گذشته حدود ۵۴ درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت سالانه سهام Coinbase (COIN).منبع: Trading View

افزایش قیمت سهام کوین بیس با روندهای مثبت تر در بازار ارزهای دیجیتال همزمان است زیرا بیت کوین (BTC) در بحبوحه بحران بانکداری جهانی به بالاترین حد خود در چند ماه گذشته رسیده است. در ۲۲ مارس، بیت کوین به بالاترین سطح ۹ ماهه خود به بالای ۲۸۰۰۰ دلار رسید که بهبود قابل توجهی از سطوح قیمت ناشی از بحران صنعت ناشی از سقوط هایی مانند FTX بود.

مربوط: افزایش بحران بانکی بیت کوین “موسسات بیشتری را جذب می کند”: کتی وود از ARK

این خبر پس از بزرگترین خرید سهام Coinbase توسط ARK در سال ۲۰۲۳ منتشر شد. در ۹ مارس، مدیر سرمایه گذاری Wood 301,437 سهم Coinbase در ARK Innovation ETF (ARKK) و ۵۲,۵۲۵ سهم کوین در ARK نسل بعدی ETF اینترنت (ARKW) به دست آورد. در زمان خرید کل، دسته سهام حدود ۲۰.۵ میلیون دلار ارزش داشت که اکنون حدود ۳۰ میلیون دلار ارزش دارد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا