🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که ARK کتی وود “اولین رقیب” برای ETF بیت کوین نقطه ای است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ARK Invest یک ETF بیت کوین را به طور مشترک با ۲۱Shares مدت ها قبل از ثبت نام BlackRock ثبت کرد و طبق گزارش ها، این برنامه اولین نامزد برای تایید SEC است.

ARK Investment Management، یک شرکت تحت حمایت بیت کوین (BTC) که توسط سرمایه گذار کهنه کار کتی وود تأسیس شده است، ظاهراً در رقابت برای برنده شدن صندوق قابل معامله در بورس BTC پیشرو است.

در اواسط ژوئن، شرکت سرمایه‌گذاری بلک راک یک درخواست بیت‌کوین ETF ارائه کرد که باعث خوش‌بینی قابل‌توجهی در بازار ارزهای دیجیتال شد.

بسیاری از گزارش‌ها حاکی از آن است که BlackRock می‌تواند اولین صادرکننده ETF بیت‌کوین در ایالات متحده در صورت تایید باشد. به گفته برخی از مدیران و تحلیلگران، ممکن است چنین نباشد.

به نقل از یاسین ارمانجیرا، تحلیلگر ARK، “سایر متقاضیان می توانند با هزینه اندکی، درخواست های خود را تحت توافق نامه های مشابه اصلاح کنند.”

ارمانجورا تاکید کرد که ARK و مدیر دارایی اروپایی ۲۱Shares در ماه آوریل برای ETF بیت کوین در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت نام کردند. او افزود: «این تنها در حال حاضر بهتر از بلک راک است.

ناظران بیشتر صنعت، از جمله جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، نیز استدلال کردند که ARK و ۲۱Shares باید در ETF بیت کوین از همه جلوتر باشند.

سیفرت گفت: “۲۱Shares، ARK و Cboe نامزدهای برتر هستند زیرا تاریخ تصمیم گیری بعدی SEC 13 اوت ۲۰۲۳ است. تاریخ برای سایر پرونده های ۱۹b-4 مانند BlackRock هنوز تعیین نشده است.”

تشکیل پرونده iShares Bitcoin Trust باعث موجی از بازگشایی پرونده های بیت کوین ETF شده است. شرکت‌هایی مانند مدیران صندوق‌های رمزنگاری Valkyrie، WisdomTree و Invesco به زودی برای ETF بیت کوین مجددا درخواست خواهند کرد و بنا به گزارش‌ها، Bitwise نیز در آستانه درخواست مجدد برای ETF بیت کوین است.

آقای اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، “و استدلال صعودی ما برای تایید لحظه ای ETF بیت کوین اساساً می تواند در چهار کلمه خلاصه شود: “بلک راک چه می داند؟” من نوشته ام در توییتر. نیت گراسی، یکی از بنیانگذاران موسسه ETF، احساسات مشابهی را در ۲۶ ژوئن در توییتر ابراز کرد.

بسیاری از ناظران صنعت بر زمان تشکیل پرونده ETF بیت کوین بلک راک تاکید کرده اند و برخی ادعا می کنند که این شرکت ممکن است اطلاعات داخلی در مورد سیاست ETF بیت کوین SEC داشته باشد.

با وجود خوش بینی فزاینده در مورد احتمال ظهور ETF بیت کوین در بازار ایالات متحده، بسیاری از کارشناسان معتقدند چنین محصولی در آینده نزدیک ظاهر نخواهد شد.

شریک Wilshire Phoenix Wade Gunther به Cointelegraph گفت که دوقلوهای Winklevoss از زمانی که برای ETF بیت کوین نقدی در سال ۲۰۱۷ درخواست داده اند پیشرفت چندانی نداشته اند و SEC قصد دارد در سال ۲۰۲۳ یک سکه بیت کوین راه اندازی کند. بعید است که ETF سکه تایید شود. .

مربوط: بیت کوین ETF Heat تجدید شد: ProShares BITO بیشترین ورودی را در یک سال داشته است

گونتر گفت: «از آنجایی که بسیاری از این حامیان مالی برای اولین بار برای اولین ETF بیت کوین خود اقدام کردند، واقعاً پیشرفت زیادی صورت نگرفته است.

ما انتظار نداریم که ETF بیت کوین به این زودی برای عموم منتشر شود، زیرا روند بررسی هنوز کمی طول خواهد کشید.

یکی از بنیانگذاران سابق موسسه ETF Geraci پیش بینی کرد در سال ۲۰۲۳ هیچ ETF بیت کوین نقطه ای در جهان وجود نخواهد داشت.

مجله: بیت کوین در میامی ۲۰۲۳، مشکل «سکه لعنتی بیت کوین» را حل می کندنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا