اخبار ارز دیجیتال

Kathy Wood’s Ark Invest در ماه فوریه نزدیک به 16 میلیون دلار از سهام کوین بیس را خریداری کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Ark Invest تا کنون در سال 2023 تقریباً 30 میلیون دلار بر روی سهام Coinbase هزینه کرده است و سهام Grayscale Bitcoin Trust را فروخته است.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری کتی وود، Ark Invest، به انباشت سهام Coinbase (COIN) در بحبوحه آخرین فروش ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

در 10 و 13 فوریه، Ark برای اولین بار از اواسط ژانویه، COIN را خریداری کرد و قرار گرفتن در معرض قابل توجهی را به بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده اضافه کرد.

بر اساس اعلامیه سرمایه گذار تایید شده توسط کوین تلگراف، جمعه گذشته، آرک 139105 سهم COIN را برای صندوق مبادله مبادله نوآوری Ark (ARKK) خریداری کرد. در همان روز، مدیر دارایی همچنین 23220 سهم از سهام COIN را برای تخصیص توسط صندوق دیگری، ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) خریداری کرد. مدیران دارایی در مجموع 9.2 میلیون دلار روی این سرمایه گذاری های سهام کوین بیس خرج کردند.

در 13 فوریه، وجوه آرک ARKK و ARKW به جمع آوری سهام کوین بیس ادامه دادند و به ترتیب 102281 سهم کوین و 16414 سهم کوین اضافه کردند. هزینه خرید Ark حدود 6.7 میلیون دلار بود زیرا COIN در روز دوشنبه 56.4 دلار بسته شد.

تنها در دو روز، Ark تقریباً 16 میلیون دلار برای سهام Coinbase هزینه کرده است. این 3.5 میلیون دلار بیشتر از کل انباشته شده در سهام کوین در ژانویه است. تا 14 فوریه، خرید ماهانه کوین آرک به 280000 سهم رسید که بیش از 330000 سهم کوین در ژانویه خریداری شد.

خرید کوین آرک تا کنون در سال 2023 بالغ بر 614657 سهم بوده که به قیمت 28.8 میلیون دلار خریداری شده است.

مربوط: کتی وود: آرک 500 هزار سهم GBTC را می فروشد، وقتی بیت کوین 40 درصد بهبود یافت، سهام کوین بیس را اضافه می کند.

آخرین خرید در حالی انجام می شود که مدیر عامل و مدیر سرمایه گذاری Ark Invest وود همچنان چشم انداز صعودی خود را در مورد بازار ارزهای دیجیتال بیان می کند.

در 3 فوریه، وود موضع صعودی خود برای بیت کوین (BTC) را تکرار کرد و پیش بینی کرد که بیت کوین تا سال 2030 به یک میلیون دلار خواهد رسید. کارشناسان سرمایه گذاری بر این باورند که بیت کوین باید به عنوان یک سیاست بیمه برای کشورهای درگیر تورم با شبکه های انعطاف پذیر پذیرفته شود.

مدیرعامل Ark همچنین معتقد است که دارایی‌های رمزنگاری در سال 2023 به دلیل تورم و چرخش احتمالی فدرال رزرو به طور قابل توجهی تغییر خواهند کرد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا