اخبار ارز دیجیتال

ARK کتی وود برای خرید ۵.۷ میلیون دلار سهام کوین بیس وارد سال ۲۰۲۳ می شود.

شرکت ARK Invest کتی وود از خرید خرید خود منصرف نشد و ۵.۷ میلیون دلار دیگر سهام کوین بیس را خریداری کرد.

کتی وود، سرمایه گذار کهنه کار و مدیر عامل شرکت ARK Invest، علیرغم بازار نزولی و بحران کریپتو، همچنان در صنعت کریپتو و صرافی های متمرکز (CEX) صعودی است.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری وود ARK به جمع آوری سهام در کوین بیس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال ایالات متحده ادامه می دهد.

بر اساس یک اطلاعیه تراکنش تایید شده توسط کوین تلگراف، در ۵ ژانویه، ARK 144,463 سهم Coinbase (COIN) را برای تخصیص توسط ARK Fintech Innovation ETF (ARKF)، صندوقی متمرکز بر فناوری مالی، عرضه کرد. خریداری شد. در زمان نگارش این مقاله، خرید ۴.۸ میلیون دلار بود و COIN در روز پنجشنبه با قیمت ۳۳.۵۰ دلار بسته شد.

در همان روز، ARK 27,813 سهم کوین (۹۰۰,۰۰۰ دلار) را خریداری کرد و آنها را به ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) اختصاص داد که یک صندوق متمرکز بر فناوری اینترنت است. در مجموع، این صندوق در مجموع ۵.۷ میلیون دلار سهام کوین بیس را اضافه کرد.

ARKF که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد، در شرکت هایی سرمایه گذاری می کند که ARK معتقد است خدمات مالی و تراکنش های اقتصادی را به پلتفرم های زیرساخت فناوری تبدیل می کنند. کوین بیس یکی از بزرگترین دارایی های صندوق است که ۷.۷ درصد از کل دارایی ها را به خود اختصاص داده است.

مربوط: Grayscale ETH Trust به رکورد ۶۰ درصد تخفیف نزدیک می‌شود، به اقدام عصبی علیه DCG ادامه می‌دهد

ARKW بر سهام شرکت های مرتبط با موضوع سرمایه گذاری ARK در اینترنت نسل بعدی تمرکز دارد. ARKW یک صندوق قدیمی است که در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرد. از ۵ ژانویه، Grayscale Bitcoin Trust و Coinbase جزو ۱۰ دارایی برتر ARKW هستند که ۵.۴٪ و ۴.۸٪ از کل دارایی ها را به خود اختصاص داده اند.

طبق داده‌های TradingView، هر دو صندوق بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را در سال گذشته از دست داده‌اند که مطابق با بازار خرس ارزهای دیجیتال در حال انجام است.

نمودار قیمت ۱ ساله ARK Fintech Innovation ETF.منبع: Trading View

سهام کوین بیس از سال گذشته حدود ۸۷ درصد کاهش یافته است، در حالی که دارایی های ARK حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است. آخرین خرید کوین سهام ARK نشان دهنده یک حرکت صعودی دیگر از سوی این شرکت است، زیرا ARK قبلاً به شدت افت خریده بود. در نوامبر ۲۰۲۲، ARK سهام Coinbase را به قیمت ۱۲.۱ میلیون دلار با وجود آشفتگی بازار ناشی از سقوط FTX خریداری کرد. تا اواخر نوامبر، کل سهام کوین ARK به بالاترین حد خود یعنی ۸.۷ میلیون رسیده است.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا