اخبار ارز دیجیتال

ARK کتی وود در میان آشفته بازار 12.1 میلیون دلار به سهام Coinbase اضافه کرد

اندکی پس از آشکار شدن مشکلات نقدینگی FTX، Ark Investments سهام کوین بیس را دوباره پر کرد. این پس از آن بود که کوین‌بیس اعلام کرد که «حداقل مواجهه» با پلتفرم معاملاتی مشکل‌زا دارد.

در میان آشفتگی در بازارهای FTX و کریپتو، Ark Investments به رهبری کتی وود، با خرید 237675 سهم کوین به ارزش تقریبی 12.1 میلیون دلار در 9 نوامبر، دارایی های خود را در Coinbase (COIN) افزایش داد.

از 237675 سهم COIN، Ark Investment Management 207527 سهم را در ARK Innovation ETF (ARKK)، 22416 سهم را در ARK Internet Generation ETF (ARKW) و 7732 سهم را در ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) سرمایه گذاری خواهد کرد.

خرید شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر فناوری در حالی صورت می گیرد که کوین بیس به بحران نقدینگی FTX برای «تسهیل عملیات تجاری و تراکنش های مشتریان» در ارز دیجیتالی که در حال حاضر با کمبود نقدینگی مواجه است با تنها 15 میلیون دلار سپرده پاسخ می دهد. ” به پلتفرم های معاملات ارزی.

کوین بیس نیز از زمانی که بایننس تصمیم خود را برای انحلال تمام دارایی های FTT خود در اواخر 7 نوامبر و شرکت تجاری شریکش Alameda اعلام کرد، 84.08 درصد سقوط کرد.

به گفته اوون لاو، تحلیلگر سهام در بانک سرمایه گذاری اوپنهایمر، خرید وود در 9 نوامبر به دنبال کاهش 10.84 درصدی قیمت سهام کوین در 8 نوامبر بود.

کوین کمترین میزان در معرض FTX را دارد، اما فشار قیمت کریپتو ممکن است قبل از اینکه شواهد کافی مبنی بر مهار خطر سرایت وجود داشته باشد، روی کوین فشار بیاورد.

همچنین اولین تراکنش کوین بیس از 26 جولای 2022 است، زمانی که بیش از 1.4 میلیون سهم از سهام کوین (به ارزش 75 میلیون دلار در آن زمان) را در سراسر ARKK، ARKF و ARKW فروخت.

این فروش در مقیاس بزرگ در پاسخ به تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد اتهامات مربوط به دخالت Coinbase در معاملات داخلی اوراق بهادار ثبت نشده انجام می شود.

مربوط: شکست: Google از Coinbase استفاده می‌کند تا پرداخت‌های رمزنگاری شده را به خدمات ابری بیاورد

با این حال، بر اساس داده‌های Cathy’s Arc، خرید اخیر وود، سهام COIN این شرکت را به 7.625 میلیون سهم رسانده است.

کوین بیس در حال حاضر یازدهمین دارنده دارایی در ARKK، صندوق سرمایه گذاری اصلی Ark، با 3.79 درصد از پرتفوی است.

بر اساس گزارش یاهو فایننس، سهام کوین در روز پنجشنبه با 10.74 درصد افزایش به 50.92 دلار رسید.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا