اخبار ارز دیجیتال

ARK کتی وود کیسه های رمزنگاری را بار می کند و 19.9 میلیون دلار سهام بلوک می خرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چند روز پس از خرید 21 میلیون دلار سهام کوین بیس، کتی وود، مدیرعامل ARK Invest، 19.9 میلیون دلار دیگر از سهام Block Inc در سراسر ETF های خود اضافه کرد.

کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest به دلیل اقدامات اخیر نظارتی ارزهای دیجیتال متزلزل شده است، زیرا او سهام دیگری را به ارزش 19.9 میلیون دلار در Block Inc. بلافاصله پس از خرید 21 میلیون دلار از سهام Coinbase خریداری کرد. به نظر نمی رسد.

احتکار اخیر وود باعث شد که کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده دو تا از بزرگترین صرافی های صنعت، Binance (5 ژوئن) و Coinbase (5 ژوئن) را به دلیل ارائه آنچه که رگولاتورها اوراق بهادار ثبت نشده را ارائه می دهند. 6th.

در حالی که قیمت سهام Coinbase در روزهای پس از شکایت SEC کاهش یافت، قیمت سهام Block Inc. تقریباً در همان زمان افزایش یافت.

بر اساس گزارش ARK Invest Daily Trades، 305573 سهام بلوک جدید ARK Invest شش بار بین 7 و 8 ژوئن خریداری شد که در حال حاضر آن را با 4.81٪ چهارمین دارایی بزرگ ARK می کند.

از سهام جدید، 240174 سهم به ARK Innovation (ARKK) ETF، 39099 سهم به ARK Next Generation Internet (ARKW) و 26300 سهم باقی مانده به ARK Fintech Innovation (ARKF) اضافه شد.

در مورد Coinbase، ARK Invest در سه خرید در 6 ژوئن، 419,324 سهم (به ارزش حدود 21.6 میلیون دلار) را خریداری کرد، در حالی که در شب 5 ژوئن 20 درصد کاهش یافت.

در حالی که بسیاری معتقدند این شکایت به شرکت‌های ارزهای دیجیتال آسیب رسانده است، وود اخیراً به بلومبرگ گفت که اتهامات سخت‌تر علیه بایننس در نهایت می‌تواند به نفع مزرعه برنج کوین‌بیس باشد.

بایننس برای فعالیت‌های مجرمانه بیشتر، از جمله کلاهبرداری، تحت نظارت نظارتی بیشتری قرار دارد.

با توجه به Cathie’sARK.com، کوین بیس در حال حاضر هفتمین هولدینگ بزرگ ARK Invest با 4.39 درصد است که در مجموع 11440 سهم کوین در ETF های ARKF، ARKK و ARKW پخش شده است.

طبق گزارش Cathie’sARK.com، از سه ماهه اول، ARK Invest تعداد سهم کوین خود را 8.2٪ افزایش داده است. این به دنبال افزایش 20.2 درصدی و 25.2 درصدی در سه ماهه چهارم 2022 و سه ماهه اول امسال است.

وود که به طور فزاینده ای نسبت به Coinbase صعودی شده است، معتقد است که مقررات SEC به دلیل رویکرد اجرایی خود، به نوآوران ارزهای دیجیتال ایالات متحده آسیب می رساند.

مربوط: کتی وود می گوید بیت کوین و اتر «مثل طلا هستند»، اما ری دالیو شک دارد

مدیر عامل متبحر فناوری همچنین در درازمدت نسبت به بیت کوین (BTC) بسیار خوش بین است.

وود در مصاحبه ای با بلومبرگ توضیح داد که بیت کوین برای رشد در زمان آشفتگی بازار و عدم قطعیت نظارتی ساخته شده است.

“چرا بیت کوین در چنین شرایطی کار می کند؟ کار می کند زیرا پادزهری برای ریسک طرف مقابل در سیستم مالی سنتی است.”

در آوریل 2022، وود پیش بینی کرد که بیت کوین تا سال 2030 به یک میلیون دلار خواهد رسید.

مجله: تالار مشاهیر آتش: ویلیام کلمنته سوم پیشنهاد می کند بیت کوین تا پایان سال 2024 شش رقمی خواهد شدنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا