اخبار ارز دیجیتال

“کاملاً اشتباه” – وکیل رد پیشنهاد برای دارایی سلسیوس را رد کرد

کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه سلسیوس مدت کوتاهی پس از ثبت گزارش آزمایشگر سلسیوس میزبان تالار شهرداری دو ساعته بود.

وکلای نماینده هیئت اعتباردهندگان رسمی سلسیوس ادعاهایی مبنی بر رد شدن پیشنهاد سلسیوس برای ارز دیجیتال را رد کرده اند.

در فضای توییتر “Town Hall” در ۳۱ ژانویه، پس از گزارش Examiner در مورد درجه سانتیگراد، وکلای White & Case LLP، از جمله Gregory Peche و Aaron Colodney، داستان سلسیوس را که توسط وبلاگ نویس کریپتو تیفانی فونگ به اشتراک گذاشته شده بود، به اشتراک گذاشتند. پیشنهادهای “درز” برای دارایی های کریپتو.

پشه گفت: «ادعای رد شدن پیشنهاد کاملاً نادرست است.

پست ۲۷ ژانویه فونگ در مورد Substack نشان داد که حداقل پنج شرکت از جمله Binance، Bank to the Future، Galaxy Digital، شرکت تجارت ارزهای دیجیتال کامبرلند DRW و شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Novawolf، برای ارز دیجیتال سلسیوس پیشنهاد داده اند.

در آن زمان، فونگ با اشاره به بیانیه‌ای که قبلاً در پست توسط وکلای سلسیوس منتشر شد، گفت که این پیشنهادها “عمدتاً کنار گذاشته شده‌اند.”

پشه گفت: “پیشنهاد رد نشده است. این یک اشتباه بود و امیدوارم امروز بتوانیم از درک اشتباه مردم از این ایده اشتباه جلوگیری کنیم.”

یک وکیل از تأیید صحت پیشنهادهای ذکر شده در افشای اطلاعات خودداری کرد، اما گفت که “ناامیدکننده” است زیرا انعطاف کمیسیون را در روند مذاکرات کاهش می دهد.

پسچه توضیح داد: «ما و بدهکارانمان هر روز به سرمایه‌گذاران بالقوه پیام‌های عمومی و خصوصی درباره جایگاه آنها در این فرآیند می‌دهیم.

«پیامی که برایشان فرستادیم […] موفقیت این فرآیند بهبود را در اینجا تعیین می کند، بنابراین بسیار برنامه ریزی شده و ساختار یافته بود تا احزاب مختلف را در برابر یکدیگر قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها آخرین دلار را به صاحبان حساب های درجه سانتیگراد می رسانند. من اینجا هستم. “

بنابراین، ناامیدکننده است که چنین نشتی رخ داده است.

او گفت: «به‌ویژه ناامیدکننده است که منبع نشت با انتشار صفحه محتوای پولی او در Patreon درآمدزایی کرد.

تلفن است پاسخ داد در پاسخ به اتهامات، ادعا کرد که پیشنهاد فاش شده ۱۰۰٪ رایگان و با “بدون پرداخت” بوده است.

او گفت: “مناقصه های فاش شده مانند اتهامات عجیب و غریب پشت یک دیوار پرداخت نیستند.”

این وبلاگ نویس کریپتو جزئیاتی را در مورد پنج پیشنهاد در Substack در هفته گذشته اعلام کرد که در زمان نگارش مقاله همچنان بدون پرداخت قابل دسترسی هستند.

Pesce گفت که در حال حاضر در حال بررسی چگونگی نشت اطلاعات است و گفت که “یک تهدید جدی وجود دارد که سرمایه گذاران بالقوه درگیر در این فرآیند ممکن است سعی کنند آن را برای منافع خود دستکاری کنند.” او افزود: من نگران هستم.

او گفت: “ما سخت کار می کنیم تا بتوانیم مسیری را انتخاب کنیم و به این ورشکستگی در اسرع وقت پایان دهیم. ما در تلاش هستیم تا تاثیر این نشت را کاهش دهیم.”

مربوط: پیشنهادات فاش شده: Binance، Galaxy Digital به مناقصه مخفی برای دارایی های سلسیوس تبدیل می شوند

وکلای کمیسیون رسمی بستانکاران بدون وثیقه (UCC) درجه سانتیگراد نیز نظراتی را با توجه به گزارش اخیر بازرس در مورد درجه سانتیگراد اضافه کردند.

کولودنی گفت: “صادقانه بگویم، کاری که آقای ماشینسکی و بسیاری از اعضای تیمش انجام دادند اشتباه بود. آقای ماشینسکی دروغ گفت.”

“آنها از شرکت و مهمتر از صاحب حساب جلوتر هستند.”

وکلای UCC پیشنهاد کرده‌اند که مجموعه‌ها می‌توانند شامل اختراع مجدد خود به‌عنوان یک «شرکت جمع‌آوری» تازه تجارت عمومی، فروش برخی از تجهیزات استخراج خود و در نظر گرفتن «کاهش درجه سانتیگراد یا انتقال ارزهای دیجیتال» باشند. او گفت که به بررسی گزینه‌های زیادی برای به شخص ثالث “نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا