اخبار ارز دیجیتال

انجمن کاسپر برای حمایت از توسعه دهندگان بلاک چین کمک مالی 25 میلیون دلاری راه اندازی می کند

برای تکمیل راه اندازی برنامه کمک هزینه، کاسپر گفت که آموزش برای حمایت از توسعه دهندگان و نوآوران در شبکه خود ارائه می دهد.

Casper، یک شبکه بلاک‌چین مقیاس‌پذیر، راه‌اندازی برنامه جدید کمک مالی Casper Accelerate را در ۲۳ نوامبر اعلام کرد. این برنامه برای حمایت از توسعه دهندگان و مبتکران ایجاد زیرساخت، برنامه های کاربردی کاربر نهایی و برنامه هایی که از نوآوری تحقیقات بلاک چین پشتیبانی می کنند، ایجاد شده است.

شبکه کاسپر یک بلاک چین شرکتی اثبات سهام (PoS) است که به منظور امکان ساختن برنامه‌های خصوصی یا مجاز به کسب‌وکارها با هدف تسریع پذیرش فناوری بلاک چین و کسب‌وکار طراحی شده است. این شبکه همچنین به حل «سه‌گانه مقیاس‌پذیری» که حول محور «امنیت، تمرکززدایی، و توان عملیاتی بالا» می‌چرخد، می‌بالد. همچنین دارای قراردادهای هوشمند قابل ارتقا، هزینه‌های گاز نسبتاً پایین در مقایسه با سایر بلاک‌چین‌های لایه 1، و ویژگی‌هایی برای توسعه‌دهندگان است که با گسترش استفاده از آن‌ها، توسعه پروتکل را برای کسب‌وکارها آسان‌تر می‌کند.

برای تکمیل راه اندازی برنامه کمک هزینه، کاسپر گفت که در حال ایجاد یک پورتال دیجیتال جدید برای حمایت از توسعه دهندگان و نوآوران در شبکه خود با ابزارهای کاری و کد برای کمک به ساخت محصولات مزرعه برنج است. پورتال توسعه دهندگان قرار است در سه ماهه اول سال 2023 راه اندازی شود.

مطالب مرتبط: ZkSync Developer Matter Labs 200 میلیون دلار جمع آوری کرد و به پلتفرم منبع باز متعهد شد

علیرغم اینکه این پروژه در بازار نزولی قرار دارد، به نظر می رسد که این پروژه همچنان در حال جمع آوری پول و سرمایه گذاری برای بهبود اکوسیستم وب 3 و پذیرش فناوری بلاک چین است. طبق گزارش ها، اکوسیستم، Onomy، میلیون ها دلار از سرمایه گذاران برای توسعه یک پروتکل جدید جمع آوری کرده است. پروژه ای که هدف آن ادغام مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازار ارز است.

در 18 اکتبر، بنیاد Celestia همچنین اعلام کرد که 55 میلیون دلار بودجه برای ساخت یک معماری بلاک چین مدولار با هدف حل چالش‌های منحصر به فرد استقرار و مقیاس‌بندی بلاک چین جمع‌آوری کرده است. این شرکت به اشتراک گذاشت که قصد دارد زیرساختی بسازد که به هر کسی که دانش فنی دارد این امکان را می دهد که به راحتی بلاک چین خود را با حداقل هزینه مستقر کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا