اخبار ارز دیجیتال

سازنده Cash App با ضربات چاقو در سانفرانسیسکو کشته شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

باب لی، خالق Cash App و رئیس سابق فناوری Square، توسط یک مهاجم ناشناس با ضربات چاقو کشته شد.

باب لی، مدیر ارشد سابق فناوری Square و خالق Cash App، در ساعات اولیه روز سه‌شنبه، ۴ آوریل، به وقت محلی در سانفرانسیسکو مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

رسانه محلی SFGATE در ۴ آوریل گفت که بیل برهید، مدیر عامل شرکت کیف پول ارزهای دیجیتال Abra، در ۵ آوریل توییت کرد که باب لی “در اوایل امروز در SF به قتل رسیده است.”

طبق پست اداره پلیس سانفرانسیسکو در ۴ آوریل، حدود ساعت ۲:۳۵ بامداد به وقت محلی، افسران در گزارشی از چاقو زدن شرکت کردند و “یک قربانی مرد بالغ ۴۳ ساله را که به ظاهر با چاقو زخمی شده بود” شناسایی کردند. او توضیح داد. که آن را یافته بود و اضافه کرد:

وی افزود: “پلیس امدادرسانی کرد و پرسنل پزشکی را به محل احضار کرد. قربانی با جراحات شدید به بیمارستان محلی منتقل شد. علیرغم تلاش نیروهای امدادی اولیه و پرسنل پزشکی، در عوض قربانی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.”

همچنین گزارش شده است که جک دورسی مرگ لی را در شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Nostr تایید کرده است. در تصویری از پست دورسی آمده بود: “درست است. من تماس میگیرم. دلخراش.”

جیک شیلدز، مبارز سابق UFC در ۵ آوریل توییت کرد که لی یک “دوست خوب” بود و در یکی از محله های “خوب” سانفرانسیسکو مورد حمله قرار گرفت.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا