اخبار ارز دیجیتال

درآمد بیت کوین اپلیکیشن Cash در سه ماهه اول به ۲ میلیارد دلار رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش درآمد سه ماهه اول بلاک نشان داد که درآمد بیت کوین از اپلیکیشن Cash پرچمدار شرکت فین‌تک نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

بلاک، یک شرکت فین‌تک متعلق به جک دورسی، بنیانگذار توییتر، درآمد خیره‌کننده ۲.۱۶ میلیارد دلاری بیت‌کوین (BTC) را در سه ماهه اول در اپلیکیشن پیشگام Cash خود منتشر کرد.

طبق نامه سهامداران مبنی بر اعلام درآمدهای سه ماهه اول 2023، Block (NYSE:SQ) گزارش داد که درآمد بیت کوین (که درآمد بیت کوین را به عنوان کل فروش ارزهای دیجیتال به مشتریان محاسبه می کند) در سه ماهه چهارم به 1.8 میلیارد افزایش یافته است. از 30 میلیون دلار در سال 18 درصد افزایش یافته است. Q1 2022.

سود ناخالص کشاپ در سه ماهه اول 2023 از 931 میلیون دلار گذشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش داشت. قابل ذکر است که سود Cash App در مقایسه با سود ناخالص 1.71 میلیارد دلاری شرکت کمرنگ است. بلاک همچنین مالک سرویس پرداخت تجاری محبوب Square است که کاهش سود جزئی (3.8٪) را نسبت به سه ماهه چهارم سال 2022 گزارش کرده است.

بر اساس نامه ای به سهامداران، میلیاردها دلار درآمد بیت کوین ناشی از «افزایش میزان فروش بیت کوین به مشتریان» و کاهش قیمت بیت کوین در بازار در مقایسه با همان بیت کوین است. توسط بازه زمانی 2022

این شرکت فین‌تک همچنین سودی معادل 40 سنت به ازای هر سهم، 14 درصد بالاتر از انتظارات 35 سنت برای هر سهم، و 26 درصد افزایش سالانه در سود سه‌ماهه اول گزارش کرده است.

حاشیه ناخالص بلاک نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافته است. سس: نامه بلوک سهامدار.

جک دورسی، مدیر عامل بلاک، در تماسی با سرمایه‌گذاران شرکت کرد و گفت که هم هوش مصنوعی و هم «پروتکل‌های باز» به واکنش فعالانه به «تغییرات مهم» در سیستم مالی جهانی کمک می‌کنند. گفت این فناوری است که شرکت را نیرو می‌دهد و ادامه داد. به استناد بانک های ایالات متحده. شکست و دلارزدایی به عنوان عامل اصلی.

بازار سهام از گزارش درآمد براک استقبال کرد. قیمت سهام شرکت فین‌تک در معاملات پس از ساعت کاری برای مدت کوتاهی 5 درصد افزایش یافت و به 63.50 دلار رسید و در زمان انتشار این مقاله به 2.5 درصد افزایش یافت.

مربوط: تراشه استخراج نانو بیت کوین جک دورسی به سمت نمونه اولیه می رود

این افزایش اولین نمونه از رهایی از کاهش مداوم قیمت سهام براک بود که پس از انتشار گزارشی تند که توسط شرکت معروف کم‌فروش Hindenberg Research. مزرعه برنج نوشته شد، 25 درصد ضربه سنگینی را متحمل شد.

در 23 مارس، هیندنبرگ، براک را به “سوء استفاده سیستماتیک از اطلاعات جمعیتی که ادعا می کند کمک می کند” متهم کرد و گفت که موفقیت براک با برنامه پول نقد “یک کلاهبرداری علیه مصرف کنندگان و دولت ها” بود. او اعلام کرد که این تنها به تمایل به تشویق بستگی دارد.

بلاک در پاسخ به ادعاهای هیندنبورگ نوشت: «هیندنبورگ به خاطر این نوع حمله شناخته شده است، که صرفاً برای این طراحی شده است که فروشندگان کوتاه مدت از کاهش قیمت سهام سود ببرند. ما گزارش کامل را بر اساس داده های خود بررسی کرده ایم و معتقدیم که برای فریب دادن و سردرگمی سرمایه گذاران طراحی شده است.

مجله: جو لوبین – موسس ETH و حقیقت در مورد “کریپتو گوگل”نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا