🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول Casa برای افزایش حریم خصوصی کاربر، سرویس اتریوم Vault Relay را راه اندازی کرد

مدیر کلید خصوصی کاسا یک ویژگی رله تراکنش را راه‌اندازی کرده است تا به کاربران اتریوم در هنگام تراکنش از خزانه شخصی خود حریم خصوصی بیشتری بدهد.

پلتفرم خود نگهبانی ارزهای دیجیتال کاسا ویژگی‌های جدیدی را به صندوق اتریوم (ETH) خود که اخیراً راه‌اندازی شده است، معرفی کرده است که به کاربران امکان داد و ستد از طریق رله‌ها و افزایش حریم خصوصی را می‌دهد.

کاسا در ژوئن ۲۰۲۳ یک انبار خودسرپرستی اتریوم چند امضایی را به اولین محصول حضانت بیت کوین (BTC) خود اضافه کرد. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا با حداکثر پنج کلید خصوصی برای محافظت از دارایی‌های خود، خود نگهبانی دارایی‌های ETH خود را مدیریت کنند.

در تلاشی برای ارائه حریم خصوصی تراکنش‌های بیشتر به کاربران ETH، کاسا مکانیزمی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد از کیف پول پرداخت ETH به عنوان رله برای ایجاد و تراکنش Vaults استفاده کنند.

مرتبط: مدافع خود حضانت بیت کوین توضیح می دهد که چرا Onramp کلید پذیرش است

همانطور که این شرکت به کوین تلگراف توضیح داد، کاسا قبلا تعاملات بین خزانه ETH کاربران و بلاک چین اتریوم را از طریق Casa Relay داخلی خود تسهیل می کرد.

این پل به کاربران اجازه می دهد تا اقدامات خاصی مانند استقرار قراردادها و ارسال تراکنش ها را انجام دهند، در حالی که هزینه گاز را متحمل می شوند. این شرکت خاطرنشان می کند که یک اخطار در مورد این ویژگی این است که آدرس های اتریوم کاربران مرتبط با Casa ممکن است از طریق ابزارهای اسکن بلاک چین در معرض دید قرار گیرند.

راه حل Casa شامل استفاده از کیف پول ETH Pay است، یک کیف پول جایگزین جدید که می تواند به عنوان یک رله برای انجام تراکنش از صندوق استفاده شود. نیک نیومن، مدیر عامل کاسا به کوین تلگراف گفت که هزینه های گاز و تراکنش های ارسال شده از کیف پول پرداخت ETH به زنجیره کاسا مرتبط نیست.

نیومن اضافه کرد که این ویژگی فرصت های سفارشی سازی را برای کاربران فراهم می کند و حتی قبل از راه اندازی خزانه ETH در حال توسعه بود.

“ما در توسعه Pay Wallet Relay فعال بودیم زیرا برخی از اعضای ارشد ما از حریم خصوصی افزایش یافته در زنجیره لذت می برند، در حالی که دیگران از راحتی ساده Casa Relay لذت می برند. می دانستم که از آن لذت خواهم برد.”

نیومن همچنین فاش کرد که ETH Pay Wallet ناشناس بودن مرتبط با ابزارهای مبهم سازی را که در سراسر اکوسیستم ارزهای دیجیتال وجود دارد، ارائه نمی دهد.

“این یک سرویس مبهم سازی نیست. تمام فعالیت های زنجیره ای را می توان درست مانند هر کیف پول دیگری مشاهده کرد. این به سادگی ارتباط شما را با Casa روی زنجیره حذف می کند.”

این سرویس شامل یک مرحله اضافی در مقایسه با Casa Relay است، که کاربران را ملزم می‌کند هزینه‌های گاز را در کیف پول پرداخت خود بپردازند، اما در عوض از داشتن آدرس‌های ETH زنجیره‌ای متصل به Casa اجتناب می‌کنند. حریم خصوصی را برای کاربرانی که آن را می‌خواهند اضافه می‌کند.

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا