اخبار ارز دیجیتال

کاسا برای اتریوم چند امضایی راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Casa پشتیبانی Etheruem را به راه‌حل ذخیره‌سازی شخصی خود اضافه می‌کند و امنیت چند امضایی را برای BTC و ETH ارائه می‌کند.

کاسا از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۶، ذخیره‌سازی چند امضایی بیت‌کوین را در صنعت با طاق پرچم‌دار بیت‌کوین خود که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با حداکثر ۵ کلید ذخیره کنند و امنیت غیرمتمرکز تری را ایجاد کند، ترویج کرده است.

خدمات کاسا در ابتدا «نهنگ‌های» بیت‌کوین را هدف قرار می‌داد که سالیانه ۱۰۰۰۰ دلار در بازداشت خرج می‌کردند، اما از آن زمان خدمات خود را به پایگاه کاربران بیت‌کوین گسترده‌تر راه‌اندازی کرد. این شرکت اکنون در حال اضافه کردن یک خزانه Ethereum به پلتفرم خود است و دارندگان ETH همچنین می توانند از حداکثر پنج کلید برای ایمن سازی دارایی های خود استفاده کنند.

به گفته نیک نیومن، مدیرعامل کاسا، از آنجایی که بیت‌کوین و اتریوم به عنوان پروتکل‌های کاملاً متفاوت عمل می‌کنند، صنعت هنوز راه‌حل‌های امنیتی را برای هر دو روی یک پلتفرم، به غیر از مدل‌های مختلف کیف پول سخت‌افزاری ایجاد نکرده است.

این شرکت همچنین در حال گفتگو با کاربران در مورد امکان افزودن پشتیبانی خودسرپرستی برای دارایی‌های مختلف مرتبط با ETH، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، استیبل کوین‌ها و توکن‌های ERC-20 است.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، جیمسون لوپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر فناوری کاسا، گفت که تقاضای فزاینده ای از سوی کاربران و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال برای ذخیره سازی ETH چند امضایی وجود دارد.

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران به دنبال ورشکستگی‌های صرافی‌های بزرگ مانند FTX، نه تنها به ETH، بلکه به استیبل کوین‌های مبتنی بر اتریوم و سایر توکن‌های ERC دسترسی ندارند، کاسا اعلام کرد که قصد دارد راه‌حل ذخیره‌سازی ETH را راه‌اندازی کند.

مرتبط: مدیر عامل لجر می گوید خدمات بازیابی کلید رمزنگاری ذخیره سازی خود را آسان تر می کند

در سال ۲۰۲۲، هکرها فضای وب ۳ را ویران کردند و میلیاردها دلار از طریق هک پل های مالی غیرمتمرکز و بهره برداری از قراردادهای هوشمند به سرقت بردند. این به این دلیل است که وقتی کاسا برنامه‌هایی را برای ذخیره‌سازی ETH در پلتفرم خودش اعلام کرد، آقای نیومن گفت که هک‌های زیادی در سرتاسر فضای Web3/Crypto به دلیل «مدیریت ناکافی کلیدهای خصوصی» انجام شده است. این نکته‌ای است که من بر آن تأکید کردم.

پلتفرم خود نگهبانی ارزهای دیجیتال، Casa، پشتیبانی از ذخیره‌سازی اتریوم (ETH) را ارائه کرده است، و ابتدا پشتیبانی از بیت‌کوین چند امضایی (BTC) و ذخیره‌سازی ETH خود را به عنوان یک صنعت مطرح کرده است.

در مصاحبه ای با جو هال، روزنامه نگار کوین تلگراف، لوپ گفت که می خواهد راه حل های خود حضانت در دسترس تر شود تا به کاربران کنترل کامل بر دارایی ها و مسئولیت های ناشی از آن را بدهد. ما بر اهمیت استفاده آسان و استفاده آسان تأکید کردیم. .

کارشناسان صنعت همچنین پیشنهاد می کنند که تخمین مقدار بیت کوین در حال حاضر در کیف پول های خود حضانت دشوار است.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا