اخبار ارز دیجیتال

شهادت کارولین الیسون: SBF به مقامات چینی ۱۵۰ میلیون دلار رشوه داد تا وجوه را آزاد کنند.

کارولین الیسون، یکی از شاهدان کلیدی در محاکمه جنایی سام بنکمن آزاد شده، از وضعیت خود در ارتباط با یک کارگر جنسی تایلندی برای مسدود کردن وجوه قبل از پرداخت میلیون‌ها دلار رشوه به مقامات چینی توسط SBF استفاده کرد. او شهادت داد که تلاش کرد آن را آزاد کند.

کارولین الیسون، دوست دختر سابق سام “SBF” بنیانگذار FTX، بانکمن فرید و مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، در شهادت دادگاه گفت که SBF تبدیل به یک صرافی محلی خواهد شد.او مدعی شد که به مقامات چینی میلیون ها دلار رشوه داده تا وجوه قفل شده را آزاد کند. .

الیسون در شهادت خود در ۱۱ اکتبر گفت که یک میلیارد دلار سرمایه در چین نگهداری می شود و آلامدا ۱۵۰ میلیون دلار رشوه به مقامات دولت چین برای دسترسی به آنها پرداخت کرده است.

وجوه متعلق به Alameda Research در صرافی‌های کریپتو Huobi و OKX در نتیجه تحقیقات پولشویی که توسط مقامات چینی در سال ۲۰۲۱ آغاز شد مسدود شد.

الیسون شهادت داد که بانکمن فرید به او و سایر کارمندان FTX دستور داده است که همه پیام‌های مرتبط ارسال شده از طریق برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری شده سیگنال را حذف کنند.

اما قبل از رشوه دادن به مقامات چینی، الیسون گفت که سعی کرده یک وکیل محلی را برای کمک به مذاکره با دولت استخدام کند.

پس از تلاش های ناموفق با وکلا، آقای الیسون ادعا کرد که آقای Bankman Freed تلاش ناموفقی برای دسترسی به وجوه با استفاده از کیف پول در “حساب شخص دیگری” داشته است. در میان آنها یکی بود که معلوم شد یک کارگر جنسی تایلندی است.

الیسون گفت: “در OKX، آنها چندین حساب با استفاده از هویت افراد مختلفی ایجاد کردند که گمان می‌رود در تایلند روسپی بوده‌اند، که اساساً باعث ضرر به حساب اصلی و سود برای سایر حساب‌ها می‌شود.” این منجر به تجارت بسیار نابرابر بین شد. آن دو.” این به این دلیل است که سایر حساب ها بتوانند درآمد کسب کنند و پول برداشت کنند. ”

مربوط: کارولین الیسون می گوید که سم بنکمن فرید آرزو داشت رئیس جمهور ایالات متحده شود

وقتی از الیسون پرسیده شد که چگونه حساب در نهایت مسدود شد، الیسون گفت که او تحت این تصور است که آلامدا برای باز کردن آن رشوه داده است.

طبق یک پست در X (توئیتر سابق) توسط شاهدی که در دادگاه حضور داشت، الیسون باید در ۱۲ اکتبر برای بازجویی متقابل توسط مارک کوهن، وکیل SBF بازگردد.

SBF در مجموع با ۱۳ اتهام مواجه است. محاکمه فعلی او که در ۳ اکتبر آغاز شد، شامل هفت اتهام اول کلاهبرداری است که شامل اتهام رشوه دادن به مقامات چینی نمی شود.

با این حال، در دادگاه دوم که برای مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، او با پنج اتهام اضافی از جمله کلاهبرداری بانکی و توطئه برای ارتکاب رشوه خارجی مواجه است. آقای بنکمن فرید نسبت به تمام اتهامات وارده علیه او بی گناه است.

خبرنگاران کوین تلگراف در نیویورک هستند و این محاکمه را پوشش می دهند. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در حین باز شدن داستان، اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمون SBF در حال انجام است، مجموعه آزمون اسکی ماشینی، کاهش سهم بازار Binance: Hodler’s Digest، ۱-۷ اکتبر


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا