اخبار ارز دیجیتال

خلاصه: کارولین الیسون و گری وانگ به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند

مدیران سابق FTX و Alameda Research متهم به دست داشتن در تقلبی شده اند که منجر به از بین رفتن FTX شد.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، به اتهامات کلاهبرداری فدرال اعتراف کردند و به عنوان بخشی از پرونده جنایی علیه مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن فرید، با دادستان همکاری می کنند.

دامیان ویلیامز، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY)، این خبر را در ۲۲ دسامبر اعلام کرد و تاکید کرد که بعید است آخرین پیشرفت بزرگ آخرین پیشرفت باشد.

وی گفت: “همانطور که هفته گذشته گفتیم، این تحقیقات ادامه دارد و خیلی سریع در حال انجام است. ما همچنین گفتیم که اطلاعیه هفته گذشته آخرین ما نخواهد بود. اجازه دهید دوباره واضح بگویم. امروز نیز. بله.”

SDNY کیفرخواست علیه کارولین الیسون را اعلام کرد […] و گری وانگ […] با اشاره به نقش آنها در کلاهبرداری که به فروپاشی FTX کمک کرد. الیسون و وانگ هر دو به جرم خود اعتراف کرده اند و با SDNY همکاری کرده اند.

ویلیامز همچنین تأیید کرد که SBF اکنون تحت بازداشت اداره تحقیقات فدرال (FBI) است و “در راه بازگشت به ایالات متحده است” و مستقیماً به منطقه جنوبی نیویورک منتقل می شود تا در برابر قاضی حاضر شود. در اسرع وقت. “

ویلیامز همچنین از این بیانیه برای ارسال یک هشدار جدی به هر کسی که ممکن است در تقلب در FTX یا Alameda دست داشته باشد استفاده کرد.

“اکنون زمان آن است که جلوتر برویم. ما به سرعت در حال حرکت هستیم و صبر ما برای همیشه نیست.”

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا