اخبار ارز دیجیتال

کارولین الیسون هفت ترازنامه «جایگزین» ارائه کرد که قرار گرفتن آلامدا در معرض FTX را پنهان می کند.

مدیر عامل سابق شهادت داد که هفت گزینه صفحه گسترده حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد امور مالی Alameda را برای ارائه به وام دهندگان جنسیس در اختیار SBF قرار داده است.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، در ششمین روز محاکمه جنایی سام «SBF» بانکمن فرید در نیویورک، اعداد ساختگی را برای تحقیقات جنسیس ارائه کرد. من اعتراف کردم که این کار را انجام داده‌ام.

طبق گزارش دادگاه ۱۱ اکتبر، الیسون ادعا کرد بانکمن فرید به او دستور داد تا یک ترازنامه «جایگزین» برای استفاده آلامدا از وجوه صرافی ارزهای دیجیتال FTX تهیه کند. طبق گزارشات، او هفت صفحه گسترده ارائه کرد که یکی از آنها SBF به جنسیس ارائه کرد. این سند فاش نمی کند که آلامدا ۱۰ میلیارد دلار از FTX وام گرفته است.

الیسون گفته است: “سام به من گفت که ترازنامه را برای جنسیس ارسال نکنم.” ما ۱۰ میلیارد دلار از FTX وام گرفته بودیم و ۵ میلیارد دلار وام به مدیران اجرایی و شرکت های وابسته خود داده بودیم. فکر می کردیم جنسیس ممکن است اطلاعات را به اشتراک بگذارد.

الیسون پس از اولین حضور در دادگاه در ۱۰ اکتبر به جایگاه در دادگاه SBF بازگشت. برخلاف شهادت قبلی او، دادستان ها از مدیر عامل سابق آلامدا درباره احساساتش در مورد فریب مالی شرکت سؤال کردند.

“من نگران خروج مشتری از FTX، این خروج، آسیب دیدن مردم بودم. […] حالم خوب نبوداگر مردم می دانستند [about Alameda using FTX funds]، همه آنها سعی می کنند از FTX خارج شوند. ”

مدیر عامل سابق وقتی که دادستان پرسیدند آیا اقدامات خود را “غیر صادقانه” و “اشتباه” می داند، پاسخ مثبت داد. الیسون بیشتر تقصیرها را بر عهده SBF برای رویدادهای مربوط به فروپاشی FTX قرار داده است، زیرا گفته می شود الیسون دستورالعمل هایی را در مورد سوء استفاده از سرمایه مشتری ارائه کرده است، اما دفاعیات استدلال کرده اند که مدیر عامل سابق آلامدا به نظر می رسد که آنها سعی دارند این کار را انجام دهند. او یک محرک

مربوط: کارولین الیسون می گوید که سم بنکمن فرید آرزو داشت رئیس جمهور ایالات متحده شود

انتظار می‌رود که الیسون به دنبال شهادت گری وانگ، بنیان‌گذار FTX و مدیر ارشد سابق فناوری، شاهد کلیدی محاکمه در محاکمه SBF باشد. نیشاد سینگ، مدیر مهندسی سابق FTX در غرفه حضور نداشت، اما به عنوان یک شاهد احتمالی به عنوان بخشی از توافق با وزارت دادگستری نام برده شد.

دادستان های دادگاه جنایی بانکمن فرید گفتند که قصد دارند پرونده را در ۲۶ یا ۲۷ اکتبر به تعویق بیندازند و پس از آن وکلای مدافع شروع به احضار شاهدان خواهند کرد. SBF در مورد هفت اتهام جنایی مربوط به کلاهبرداری در FTX و پنج اتهامی که در مارس ۲۰۲۴ در دادگاه با آن روبرو خواهد شد، بی گناه است.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا