اخبار ارز دیجیتال

ADA کاردانو در برابر بیت کوین به صفر می رسد: مکس کایزر

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “ADA در برابر بیت کوین به صفر می رسد”
  • مکس کایزر معتقد است ۲۲۰۰۰۰ دلار هنوز در جریان است

مکس کایزر، روزنامه نگار معروف مالی و مشاور بیت کوین رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، پیش بینی کاردانو را انجام داد که ارتش ADA با آن مخالفت کرد: او پیش بینی کرد که ADA “به صفر می رسد”.

این اولین بار نیست که کایزر چنین اظهاراتی را بیان می کند. اما این بار، جامعه ADA به رشته نظرات بیت‌کوینر سرازیر شد و او را در مورد ذهن یک‌طرفه‌اش در فضای ارزهای دیجیتال ترول کرد.

“ADA در برابر بیت کوین به صفر می رسد”

کایزر یک اسکرین شات از نمودار ADA/BTC اضافه کرد و اشاره کرد که هشتمین ارز رمزنگاری شده بومی و ارزش بازار کاردانو ۱۹,۱۴۳,۳۳۹,۹۷۲ دلاری “در برابر بیت کوین به صفر رسیده است.” به این ترتیب، کایزر با نشان دادن نگرش منفی نسبت به همه آلت کوین ها، بار دیگر دیدگاه حداکثری بیت کوین خود را در مورد دنیای کریپتو تایید کرد.

او موضع مشابهی نسبت به XRP، SOL، BNB، ETH، DOGE و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر اتخاذ کرد. روز پنجشنبه، کایزر، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو را مورد انتقاد قرار داد و او را یک «فریبکار» خواند. این «قاتل اتریوم» نیز پس از سقوط بلاک چین در اوایل این هفته، چند ضربه به سولانا وارد کرد.

بسیاری از حساب‌های رمزنگاری شده در توییتر/X شروع به بحث و جدل با کایزر کردند، شاید کمی او را ترول کردند و توییت کردند: «برادر، مقداری ADA بخر». یکی از کاربران X همچنین اشاره کرد که ADA از سال ۲۰۱۸ در حال افزایش بوده است.

مکس کایزر معتقد است ۲۲۰۰۰۰ دلار هنوز در جریان است

پیش بینی قیمت بیت کوین معروف و طولانی مدت کایزر در مورد اوج ۲۲۰۰۰۰ دلاری که انتظار می رود بیت کوین به آن برسد صحبت می کند. این روزنامه نگار مالی معتقد است که توقف بعدی بیت کوین ۵۰۰۰۰ دلار خواهد بود (و این سطح قیمت در حال حاضر “در کیسه” است).

کایزر معتقد است بیت کوین در این سه ماهه به بالاترین حد خود خواهد رسید. در همین حال، ارز دیجیتال پرچمدار جهان در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۸۰ درصد افزایش یافت و از سطح ۴۶۶۲۰ دلار بالاتر رفت. بیت کوین تنها امروز ۲.۹۷ درصد افزایش یافته و نزدیک به ۱۳۰۰ دلار به ارزش بازار خود اضافه کرده است.

بیت کوین در ۱۱ ژانویه، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار به معاملات ETF بیت کوین چراغ سبز نشان داد، شروع به رشد کرد. شرکت‌های درخواست‌کننده برای راه‌اندازی شامل BlackRock، Ark Invest، Fidelity و VanEck بودند. این و هفت صندوق تامینی صادرکننده ETF با سرعت شگفت‌انگیزی شروع به جمع‌آوری بیت کوین کردند و در نتیجه باعث افزایش قیمت شدند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا