🚨 اخبار ارز دیجیتال

ممکن است ADA کاردانو با رویکرد نصف شدن بیت کوین افزایش یابد. در اینجا چرا

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، کاردانو (ADA)، هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، می‌تواند بر اساس عملکرد و الگوهای قبلی خود یک کاندیدای بالقوه شکست باشد.

این پیش بینی مبتنی بر این واقعیت است که ADA مسیر منحصر به فردی را در گذشته دنبال کرده است و ممکن است در آینده نیز همین الگو را تکرار کند.

با توجه به این علیاگر الگوهای مشاهده شده برای Cardano همسو شود و رفتار قیمت را در پایان سال ۲۰۲۰ منعکس کند، می توان انتظار داشت که ADA تا آوریل ۲۰۲۴ در مرحله تثبیت باقی بماند و زمینه را برای رالی گاوی بعدی فراهم کند.

الگوی تاریخی کاردانو در اواخر سال ۲۰۲۰ شاهد یک الگوی تثبیت بود که با رشد تاریخی ۳۲۱۷.۴۹ درصدی به ۳.۰۶ دلار در سال بعد رسید.

اگر تاریخ در مورد Cardano تکرار شود، علی پیش‌بینی می‌کند که ADA تا آوریل ۲۰۲۴ در این محدوده ادامه خواهد داشت و پس از آن به قیمت هدف ۷۹۱۹ دلار با افزایش ۱۷۶۷.۶۷ درصدی خواهد رسید.

زمان راه اندازی کاردانو همزمان با نصف شدن بیت کوین است که بسیاری پیش بینی می کنند در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد.

قبلا مشخص شده بود که چهارمین نصف شدن بیت کوین در ارتفاع بلوک ۸۴۰۰۰۰ رخ خواهد داد، اما تاریخ دقیق آن به دلیل نوسانات طبیعی و ماهیت احتمالی بلوک های ماینینگ مشخص نیست. تاریخ معمول برگزاری ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ است.

نصف شدن بیت کوین که یک رویداد صعودی در نظر گرفته می شود می تواند تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که نصف شدن بیت‌کوین باعث می‌شود چرخه بازار صعودی ایجاد شود، زیرا عرضه بیت‌کوین‌های جدید را کاهش می‌دهد و در نتیجه تقاضا و کمبود را افزایش می‌دهد.

در نتیجه، قیمت بیت‌کوین در ماه‌های قبل و بعد از نصف شدن تمایل به افزایش دارد و این بر قیمت‌های دیگر ارزهای دیجیتال مانند ADA نیز تأثیر می‌گذارد.

با این حال، باید توجه داشت که عملکرد گذشته نتایج آتی را تضمین نمی کند. در زمان نوشتن این مقاله، ADA با ۲.۵۸ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۰۶ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا