اخبار ارز دیجیتال

کاردانو ۵۴ درصد در حجم تراکنش ها افزایش یافته است، بنابراین در قیمت ADA چه چیز جدیدی وجود دارد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinGlass، در یک تحول قابل توجه، کاردانو (ADA) در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی ۵۴ درصدی در حجم تراکنش ها را تجربه کرد. این افزایش، کل گردش مالی بازارهای نقدی و مشتقات را به تقریباً ۱ میلیارد دلار رساند که ۵.۸۸ درصد از کل ارزش بازار دارایی را تشکیل می دهد.

بر اساس آخرین داده های CoinMarketCap، در حال حاضر، کاردانو هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۱۷ میلیارد دلار است.

افزایش حجم معاملات منجر به بررسی دقیق تر اقدامات قیمت ADA می شود. تجزیه و تحلیل نمودار قیمت ADA نشان می دهد که از اواسط دسامبر به بعد ۳.۳۳ درصد کاهش داشته است. عدم پشتیبانی قابل مشاهده برای قیمت ADA در منطقه فعلی نشان دهنده کاهش بالقوه به سمت ۰.۳۸ دلار در هر توکن است که نشان دهنده کاهش ۲۲ درصدی نسبت به سطح فعلی آن است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

این سؤالاتی را در مورد عواملی که باعث افزایش حجم معاملات کاردانو در میان روند نزولی قیمت شد، ایجاد می کند. مشاهدات نشان می دهد که افزایش حجم معاملات را می توان به افزایش فعالیت فروش نسبت به خرید علاقه در میان سرمایه گذاران و معامله گران کاردانو نسبت داد.

همانطور که Cardano در این محیط قیمت چالش برانگیز حرکت می کند، سرمایه گذاران و تحلیلگران برای کسب اطلاعات بیشتر وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارند. افزایش حجم معاملات بر لحظه‌ای مهم برای دارایی دیجیتال تاکید می‌کند و پیامدهایی هم برای مسیر قیمت کاردانو و هم برای بازار ارزهای دیجیتال گسترده‌تر دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا