اخبار ارز دیجیتال

کاردانو استیبل کوین الگوریتمی جدید را در سال ۲۰۲۳ راه اندازی می کند

“Djed” قرار است در ژانویه ۲۰۲۳ پس از گذراندن یک ممیزی و یک سری تست های استرس سخت، پخش شود.

Cardano، یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام، با COTI، یک پروتکل لایه ۱ مبتنی بر DAG، برای راه اندازی آنچه که یک استیبل کوین الگوریتمی بیش از حد وثیقه نامیده می شود، شریک شده است. این پروژه در بیانیه ای که در اختیار کوین تلگراف قرار گرفت، گفت که استیبل کوین توسط وثیقه های اضافی به شکل ارزهای دیجیتال ذخیره شده در ذخایر پشتیبانی می شود.

بر اساس این انتشار، Djed قرار است در ژانویه ۲۰۲۳ به صورت زنده در شبکه اصلی منتشر شود، در انتظار یک ممیزی موفقیت آمیز و یک سری تست های استرس سخت. به گفته سازنده، Djed با حمایت Cardano ($ADA) به دلار آمریکا متصل خواهد شد و از $SHEN به عنوان سکه ذخیره خود استفاده خواهد کرد.

استیبل کوین الگوریتمی با شرکای منتخب و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) ادغام می شود تا به کاربرانی که از Djed برای تامین نقدینگی استفاده می کنند، پاداش دهد. به منظور رشد پایدار با سرعتی سالم، توسعه دهندگان قصد دارند یک رویکرد تدریجی و آهسته برای ارائه نقدینگی $ADA به قرارداد هوشمند Djed اتخاذ کنند.

شهاف بار گفن، مدیرعامل COTI در بیانیه ای رسمی در اجلاس کاردانو گفت:

رویدادهای اخیر بازار یک بار دیگر ثابت کرد که ما به یک پناهگاه امن در برابر نوسانات نیاز داریم و Djed به عنوان این پناهگاه امن در شبکه Cardano عمل خواهد کرد.

مطالب مرتبط: نمودارهای قیمت کاردانو قرعه کشی «برج خلیفه» در ۷ ماهه باخت – ضررهای بیشتری انتظار می رود؟

علیرغم اقدامات قیمتی ضعیف کاردانو، بلاک چین به ساخت و نوآوری در اکوسیستم ادامه می دهد. در ۲۲ سپتامبر، ارتقاء Vasil که مدتها در انتظارش بود Cardano بالاخره به نمایش درآمد. هارد فورک برای بهبود مقیاس پذیری اکوسیستم و ظرفیت عملیات عمومی تراکنش و همچنین افزایش ظرفیت توسعه برنامه کاربردی غیرمتمرکز کاردانو (DApps) طراحی شده است. در زمان انتشار، Cardano با قیمت ۰.۳۰ دلار معامله می شد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا