اخبار ارز دیجیتال

Cardano Soars: با ۲۴ میلیون تراکنش، رشد سالانه خارق العاده ای را ثبت می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، طی سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

کریس اویکی از علاقه مندان به کاردانو در یک پست X به رشد کاردانو در سال گذشته اشاره می کند. مقایسه آمار شبکه از ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ تا ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴.

شبکه کاردانو در حال حاضر ۸۲.۸ میلیون تراکنش را پردازش کرده است. این رقم نسبت به سال قبل که ۵۸.۷ میلیون نفر بود ۲۴.۱ میلیون افزایش داشته است.

این به سطوح بالایی از تعامل و پذیرش کاربر تبدیل می شود زیرا افراد بیشتری از Cardano برای اهداف مختلف استفاده می کنند که در نتیجه عملکرد بهبود یافته توسط ارتقاء شبکه Cardano ایجاد شده است.

به روز رسانی Vasil در سپتامبر ۲۰۲۲، نسخه ارتقا یافته زبان برنامه نویسی قرارداد هوشمند Cardano، Plutus v2 را معرفی کرد. Vasil همچنین بهبودهایی را برای پردازش اسکریپت‌های زنجیره‌ای (Plutus)، کاهش هزینه‌های کاربر و ارائه توان عملیاتی بیشتر اسکریپت معرفی کرد.

در عرض یک سال، ۴۴ پروژه دیگر راه اندازی شد که تعداد کل آنها به ۱۵۶ رسید. توکن های بومی نیز ۱.۹ میلیون افزایش یافت و به ۹.۴ میلیون رسید. تعداد اسکریپت‌های Plutus V2 که توسط به‌روزرسانی Vasil آورده شده بود، ۱۴۸۵۱ مورد افزایش یافت.

۲۰۲۴ فرصت های رشد را ارائه می دهد

کاردانو پتانسیل و پتانسیلی برای رشد بیشتر در سال ۲۰۲۴ و پس از آن دارد. انتظار می‌رود به‌روزرسانی‌ها و عملکردهای بیشتری توسط پلتفرم بلاک چین منتشر شود، مانند هارد فورک چانگ، که دوره راه‌اندازی مدل حاکمیت کاردانو را آغاز می‌کند.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی IOG، مهم ترین لحظات برای حکومت کاردانو در اوایل سال ۲۰۲۴، انتشار قانون اساسی موقت و نرده های محافظ فنی برای استفاده در مرحله بوت استرپ ولتر خواهد بود که راه را برای یک کنوانسیون قانون اساسی در اواخر سال جاری هموار می کند.

در ابتدای سال ۲۰۲۴ شاهد انتشار node v.8.7.3 بودیم که یک باگ جزئی را در شبکه ouroboros برطرف کرد. Lace نسخه ۱.۸ نیز منتشر شده است، که باگ نارسایی روش SignData را برطرف می‌کند، عملکرد پاداش استخر را روی یک نمودار ارائه می‌کند و امکان همگام‌سازی با کیف‌پول‌های چند آدرسی دیگر را فراهم می‌کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا