اخبار ارز دیجیتال

با افزایش ارزش استیبل کوین در عملکرد هیجان انگیز سه ماهه چهارم، کاردانو ۶۷۳ درصد افزایش یافت.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق آخرین گزارش سه ماهه چهارم منتشر شده توسط مساری، کاردانو رشد سالانه ۶۷۳ درصدی را در ارزش استیبل کوین ثبت کرده است.

iUSD از نظر ارزش بازار غالب ترین بود. در یک نکته مثبت، انتظار می‌رود استیبل کوین با پشتوانه فیات USDM Mehen در ماه مارس راه‌اندازی شود و گزینه دیگری را به استیبل‌کوین‌های موجود iUSD، DJED و Wanchain اضافه کند.

به گفته مساری، سه ماهه چهارم یک سال رشد قوی اکوسیستم را برای کاردانو به پایان رساند، که بر TVL (USD) تأثیر گذاشت و ارزش استیبل کوین را قفل کرد. این معیارها در سه ماهه گذشته به ترتیب ۱۶۶ درصد و ۳۷ درصد افزایش یافته است.

طبق داده های DefiLlama، این افزایش نقدینگی، رتبه TVL Cardano را از ۳۴ به ۱۶ افزایش داد.

این افزایش هم در پروتکل های تاسیس شده مانند Minswap که بالاترین کارایی تراکنش را دارد و هم در شرکت های تازه وارد مانند Indigo که به عنوان بزرگترین پروتکل TVL در Q4 ظاهر شد، مشاهده شد. در عین حال، توسعه زیرساخت کاردانو نیز پیشرفت کرده است.

مشخصات Midnight، از جمله استفاده از بستر، در Q4 منتشر شد. Midnight یک زنجیره جانبی/همکار با تمرکز بر حفاظت از داده ها است.

در Q4، Hydra، خانواده ای از پروتکل های مقیاس بندی، در نسخه ۰.۱۴.۰ منتشر شد. اولین راه حل در خانواده هدرا هد، هیدرا هد یک دفتر کوچک غیر زنجیره ای است که در میان گروه کوچکی از بازیکنان، مشابه دیگر کانال های دولتی محبوب مانند لایتنینگ، عمل می کند.

میانگین تراکنش‌های روزانه و آدرس‌های روزانه کاردانو رشد کرده است. افزایش مداوم نسبت تراکنش ها به آدرس های فعال طی سال گذشته نشان دهنده افزایش تعداد «کاربران متخصص» است.

میانگین فعالیت بالاتر به ازای هر کاربر را می توان به همه پروتکل های جدید مستقر و توسعه یافته در سال ۲۰۲۳، به ویژه پروتکل های DeFi نسبت داد.

در زمان نگارش این مقاله، ADA با ۳.۲۸ درصد افزایش به ۰.۵۹ دلار در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۲.۳ درصد به صورت هفتگی افزایش یافته است. به گفته مساری، قیمت ADA در سه ماهه چهارم ۱۲۷.۲ درصد افزایش یافت و از رشد ۵۳.۸ درصدی کل بازار کریپتو پیشی گرفت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا