🚨 اخبار ارز دیجیتال

جاستین بونز از CyberCapital می گوید که کاردانو باید بیشتر شبیه سولانا باشد

جاستین بونز سرمایه سایبری ظرف کاردانو را با یک ادعای تحریک آمیز به هم زد: کاردانو (ADA) و دیگر بلاک چین های جایگزین لایه ۱ باید از کتاب بازی سولانا (SOL) سرنخ بگیرند. این بیانیه جسورانه در صنعتی آمده است که در آن هر پلتفرم برای ارائه مزایای منحصر به فرد به شدت در حال رقابت است.

به جای انتقاد از سولانا به دلیل فعالیت ربات ها و هزینه های پایین که آربیتراژ را تسهیل می کند، Bons پیشنهاد می کند که بلاک چین های رقیب مانند Cardano باید از این جنبه ها استفاده کنند. او استدلال می کند که فعالیت بالای ربات برابر با استفاده است و تا زمانی که هزینه ها پرداخت می شود، اقتصاد بلاک چین نباید تحت تأثیر ماهیت تراکنش ها قرار گیرد. او تشابهاتی را با بازار سهام ترسیم می‌کند و پیشنهاد می‌کند که فعالیت ربات‌ها سودمند است و بلاک چین نباید متفاوت باشد.

نمودار Cardano/USDT از TradingView

وقتی نمودار کاردانو را بررسی می کنیم، یک نقطه عطف بالقوه را می بینیم. ADA در حال حاضر به متحرک نمایی ۵۰ روزه علاقه مند است، که یک شاخص متداول برای تعیین جهت روند است. کاهش اخیر قیمت به زیر این سطح نشان دهنده روند نزولی در کوتاه مدت است.

با این حال، امکان برگشت قیمت به واکنش ADA به این سطح فنی کلیدی بستگی دارد. حمایت ۰.۴۲۴۰ دلاری می‌تواند مبنایی برای چنین معکوس‌سازی باشد، اما حرکت‌های بعدی ADA باید تعیین‌کننده باشد.

به گفته بونز، برای بازتاب موفقیت سولانا، ADA باید هزینه ها را کاهش دهد و به طور بالقوه ربات های بیشتری را جذب کند، که به گفته Bons، Bons آن را معیاری برای سود شبکه می داند. این دیدگاه خالی از منتقدان نیست، که فعالیت بالای ربات‌ها را با ازدحام شبکه و خطرات امنیتی مرتبط می‌دانند، همانطور که سوءاستفاده‌های گذشته در اکوسیستم سولانا نشان داده است.

علاوه بر این، تغییر نگرش بونز نسبت به سولانا از انتقادی به حمایتی، مطمئناً برخی از ابروها را برانگیخت. با این حال، صرف نظر از محبوبیت او، او ثابت قدم است و ادعا می کند که موضع او مبتنی بر واقعیت است. او معتقد است که شبکه‌ها تا زمانی که به سودمندی و اقتصاد شبکه کمک می‌کنند، نباید بین انواع مختلف فعالیت‌ها تبعیض قائل شوند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا