🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cardano افزایش قابل توجهی در کیف پول های جدید مشاهده می کند

فهرست

  • ادامه رشد
  • احساسات سرمایه گذار و توزیع کیف پول

Cardano (ADA) در چند روز اخیر شاهد افزایش قابل توجهی در ایجاد کیف پول های جدید بوده است.

به طور خاص، تعداد کیف پول های جدید ADA روزانه از ۱۷۰۶ در ۲۲ فوریه به ۳۲۱۹ در ۲۴ فوریه افزایش یافت. این نشان دهنده افزایش قابل توجهی در پذیرش و علاقه به شبکه کاردانو است.

این رشد در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت ADA 1.6 درصد در برابر دلار و ۱.۴ درصد در برابر بیت کوین افزایش یافته و پس از رسیدن به محدوده ۰.۵۸۱ تا ۰.۵۹۹۶ دلار در پنجره ۲۴ ساعته، در ۰.۵۸۶۱ دلار باقی مانده است.

افزایش تعداد کیف پول ها نشان دهنده افزایش اعتماد و علاقه به پتانسیل کاردانو است.

ادامه رشد

افزایش اخیر کیف پول های جدید ADA امیدوارکننده است، اما مهم است که این رشد را در روندهای گسترده تر شبکه کاردانو در نظر بگیریم.

شایان ذکر است، نرخ تولید کیف پول جدید روزانه همچنان پایین‌تر از حداکثری است که در ۲ فوریه مشاهده شد، زمانی که شبکه به رکورد ۵۴۱۴ کیف پول جدید در یک روز رسید.

با وجود این، تعداد کل کیف پول های کاردانو در آستانه رسیدن به ۴.۶ میلیون است و تعداد کیف پول های واگذار شده شرکت کننده در مکانیسم اجماع اثبات سهام شبکه از ۱.۳ میلیون فراتر می رود. این رشد مستمر به یک پایه محکم و در حال گسترش برای اکوسیستم کاردانو اشاره می کند، حتی در شرایطی که با فرورفتگی و جریان پویایی بازار مواجه است.

احساسات سرمایه گذار و توزیع کیف پول

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، کیف پول‌هایی که دارای ۰ تا ۱۰ ADA هستند در ۳۰ روز گذشته ۱.۰۶ درصد افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش تعداد سرمایه گذاران کوچک یا تازه واردان به اکوسیستم کاردانو است.

برعکس، کیف‌پول‌هایی که بین ۱۰ تا ۱۰۰۰ ADA دارند کاهش کلی را تجربه کردند، در حالی که کیف‌های دارای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ADA کاهش ۰.۵۴ درصدی را تجربه کردند.

جالب توجه است که سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر، به‌ویژه آن‌هایی که ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون ADA دارند، ۱.۰۱ درصد افزایش داشته‌اند، با رشد قابل‌توجه‌تری در محدوده ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون ADA، ۲.۱۴ درصد افزایش یافته است. این داده‌ها به یک پایگاه سرمایه‌گذار متنوع اشاره می‌کنند، با سرمایه‌گذاران کوچک و بزرگ که موقعیت خود را با توجه به تحولات بازار تنظیم می‌کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا