اخبار ارز دیجیتال

کاردانو شاهد انفجار ۱۰۱۶ درصدی در جریان ورودی صندوق است، ADA قیمت ۰.۶۸ دلار را هدف قرار داده است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر، Cardano افزایش بی‌سابقه‌ای در جریان ورودی صندوق را تجربه کرد، به طوری که محصولات سرمایه‌گذاری متمرکز بر ADA تنها در یک هفته به میزان خیره کننده ۱۰۱۶ درصد افزایش یافت. آخرین گزارش CoinShares در مورد جریان‌های دارایی دیجیتال نشان داد که Cardano شاهد جریان‌های ۶.۱ میلیون دلاری بود که آن را به عنوان یکی از رقبای برتر در بازار ارزهای دیجیتال متمایز کرد.

این افزایش سرمایه گذاری در لحظه ای مهم برای کاردانو اتفاق می افتد. زیرا هفته گذشته کاردانو پس از بیت کوین و اتریوم سومین جریان بزرگ سرمایه را داشت. با ۱۱ میلیون دلار از سال تا به امروز، شتاب کاردانو غیرقابل انکار است.

نمای قیمت کاردانو (ADA).

جالب توجه است که این افزایش در جریان ورودی صندوق با بررسی قیمت قابل توجه توسط علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، همزمان است. مارتینز یک منطقه مقاومت کلیدی را برای Cardano بین ۰.۵۴ تا ۰.۵۶ دلار برجسته می کند، جایی که تعداد قابل توجهی از آدرس ها میزبان تقریباً دو میلیارد ADA هستند. مارتینز پیشنهاد می کند که غلبه بر این مانع می تواند راه را برای حرکت صعودی به سمت سطح ۰.۶۸ دلار هموار کند.

اگر پیش‌بینی مارتینز محقق شود، ADA می‌تواند شاهد افزایش قابل توجه ۲۶ درصدی قیمت باشد که نشان‌دهنده یک امتیاز بالقوه برای سرمایه‌گذاران است. همسویی افزایش جریان ورودی صندوق ها و احساسات صعودی تحلیلگرانی مانند مارتینز سوالاتی را در مورد دیدگاه جمعی سرمایه گذاران از مسیر آینده کاردانو ایجاد می کند.

از آنجایی که کاردانو به جلب توجه و سرمایه‌گذاری ادامه می‌دهد، همه چشم‌ها به این معطوف است که آیا می‌تواند با موفقیت از قیمت بحرانی عبور کند و به هدف پیش‌بینی‌شده خود برسد یا خیر.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا