اخبار ارز دیجیتال

Cardano’s MuesliSwap ‘APR ارگانیک’ را معرفی کرد، مورد تمجید و انتقاد قرار گرفت

این ویژگی جدید با تزریق نقدینگی بیشتر به استخر، انتشار توکن ها را افزایش می دهد. توییتر کریپتو، حداقل بگوییم، تکه تکه شده است.

صرافی غیرمتمرکز کاردانو ویژگی های جدیدی را برای باز کردن نقدینگی اعلام کرده است.

بر اساس موضوع توییتر این تیم، این ویژگی که “APR ارگانیک” نامیده می شود، انتشار توکن ها را افزایش می دهد زیرا نقدینگی بیشتری به استخر پمپ می شود. در 8 دسامبر به یک استخر معرفی شد و ممکن است بعداً در استخرهای دیگر ارائه شود. در حالی که ویژگی جدید مورد تحسین برخی از کاربران Cardano قرار گرفت، برخی دیگر نارضایتی خود را ابراز کردند.

تیم استدلال کرد که APR ارگانیک مورد نیاز است. زیرا بدون آن، کاربران انگیزه ای برای تبدیل برای مبادله ندارند. تیم MuesliSwap توضیح می دهد:

“کاربر [of an exchange without organic APR] شما می خواهید نقدینگی تهیه کنید و پاداش کسب کنید. اما ارائه دهندگان نقدینگی بیشتر به معنای کسب بخش کمتری از انتشار است. آنها فقط APR را برای پذیرندگان اولیه کاهش می دهند. ”

برخی از کاربران Cardano این ویژگی جدید را تحسین کرده اند. به عنوان مثال، یکی از کاربران آن را “نوآوری جالب” نامید، در حالی که کاربر دیگری آن را “مبتکرانه” نامید.

با این حال، برخی از ویژگی جدید انتقاد کرده و ادعا می کنند که بازدهی ناپایدار و تورم ایجاد می کند.

یکی از منتقدان در توییتی مبنی بر اینکه توضیحات تیم نامشخص است، پرسید: “آیا می توانید توضیح دهید که چند توکن باقی مانده است و تا چه مدت دوام خواهد داشت؟” و یک کاربر دیگر به صراحت در مورد ناامیدی خود صحبت کرد. این راه پیش رو نیست. ”

در آن تاپیک، تیم از خود در برابر اتهامات چاپ پول همراه با تورم دفاع کرد. صدور توکن پس از رسیدن به سقف متوقف می شود، با بیان:

“مشارکت بیشتر = تخلیه سریعتر. اما محدودیتی برای انتشار وجود دارد. شما هرگز نمی توانید از حداکثر انتشار خود تجاوز کنید و به کشاورزی بازده حداقل (!) دوره می دهید.”

تیم همچنین ادعا کرد که APR با رسیدن به سقف به طور چشمگیری کاهش نیافته است.

توسعه دهندگان Cardano در چند ماه گذشته سعی در ارتقاء برای جذب کاربران جدید داشته اند. در ماه سپتامبر، شبکه یک هارد فورک را برای بهبود سرعت و ثبات تراکنش اجرا کرد. و در 21 نوامبر، توسعه دهنده Djed از راه اندازی یک استیبل کوین الگوریتمی در Cardano در اوایل سال 2023 خبر داد. استیبل کوین به دلار آمریکا متصل می شود و توسط توکن اصلی شبکه، ADA پشتیبانی می شود.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا