🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت Cardano در بهترین قیمت فوریه از سال ۲۰۲۱ تا ۲۵٪ افزایش یافت، اما مارس حتی داغتر در راه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به کاردانو (ADA) دلیلی برای خوشحالی دارند، زیرا توکن بومی پلتفرم بلاک چین در فوریه امسال افزایش چشمگیری را تجربه کرد و مهمترین عملکرد خود را در آن ماه از سال ۲۰۲۱ نشان داد. شتاب در بازار ارزهای دیجیتال.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

این افزایش همزمان با یک روند صعودی قابل توجه در کل فضای کریپتو بود. ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، از ابتدای فوریه شاهد افزایش قابل توجه ۳۳.۳ درصدی قیمت خود بوده است و در حدود ۵۷۰۰۰ دلار در نوسان است. یکی دیگر از بازیگران اصلی، اتریوم نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و ۴۲.۸ درصد افزایش یافت و بار دیگر از آستانه ۳۰۰۰ دلار عبور کرد.

بازار کلی آلتکوین، همانطور که توسط شاخص توتال ۳ نشان داده شده است، به طور جمعی ۲۱ درصد افزایش یافت که به افزایش سرمایه کل تقریباً ۱۰۰ میلیارد دلار کمک کرد و ADA سهم قابل توجهی از این رشد را با ۴.۸ میلیارد دلار به خود اختصاص داد.

""
منبع: CryptoRank

با نگاهی به آینده، مارس نوید بیشتری برای کاردانو دارد. داده های تاریخی نشان می دهد که دو ماه اول بهار به ویژه برای ADA با درصد رشد ۱۸.۹٪ و ۱۳.۳٪ در سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بسیار خوش شانس است. اگرچه پیش‌بینی‌ها برای ماه مارس تا حدودی متوسط ​​است، با میانگین و متوسط ​​بازده ADA به ترتیب ۰.۰۲% و ۲.۲۵%، اما این همچنان نشان‌دهنده یک روند تاریخی مثبت است.

انتظارات در مورد عملکرد بالقوه کاردانو بالا است زیرا سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر تحولات در ماه مارس هستند. مرحله برای یک ماه پویا جدید در بازارهای ارزهای دیجیتال آماده می شود، جایی که علاقه مندان به ADA پیشرفت توکن مورد علاقه خود را از نزدیک دنبال می کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا