اخبار ارز دیجیتال

کاردانو در آخرین فعالیت های توسعه عملکرد بهتری از Polkadot و Ethereum دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) Cardano (ADA) طبق اندازه‌گیری GitHub Commits، از اکثر همتایان پیشرو خود در فعالیت‌های توسعه ماهانه پیشی گرفته است. راستی بر اساس بینش داده‌های پلتفرم تحلیلی کریپتو Santiment، Cardano در ماه گذشته کمی برتری نسبت به همتایان خود داشت.

طبق داده‌های کلی GitHub، Cardano در ۳۰ روز گذشته در مجموع ۳۳۲.۹ commit ثبت کرده است. نزدیکترین رقیب آن، پولکادوت، ۳۲۹.۵۷ تعهد را ثبت کرد. طبق گفته Santiment، هیچ جهشی قابل توجهی در تعهدات GitHub Cardano در مقایسه با گزارش قبلی مشاهده نشد، زیرا تعطیلات دسامبر باعث کاهش سرعت کارها از نظر فعالیت توسعه دهندگان به طور کلی شد.

Cardano همیشه به عنوان بزرگترین پلتفرم برای تعامل با توسعه دهندگان در صدر قرار داشته است. علیرغم ظهور پروتکل های جایگزین متعدد، از جمله راه حل های لایه ۱ و لایه ۲، ماه ها در رتبه اول باقی مانده است.

با توجه به اینکه دیگر زنجیره‌های برتر مانند اتریوم و گیت هاب به طور کلی در حال ثبت تعهدات نسبتاً کمتری هستند، این پارگی در فعالیت توسعه یکی از راه‌های منحصربه‌فرد Cardano است که قدرت خود را به عنوان یک کشنده اصلی اتریوم نشان می‌دهد. بر اساس داده های Santiment، شبکه قناری کوساما پولکادوت با مجموع ۳۲۹.۵۷ تعهد، برابر با پولکادوت، سوم شد.

اجرای زنجیره ای جایگزین

پروتکل هایی مانند خوش بینی و وضعیت (SNT) شاهد افزایش تعداد آنها بودند و کل تعهدات به ترتیب به ۲۸۱.۰۳ و ۲۶۲.۲۳ رسید. Hedera و Cosmos در رتبه های پنجم و ششم قرار دارند و GitHub به ترتیب با ۲۵۱.۵۷ و ۲۴۶.۱۷ متعهد است.

رایانه های اینترنتی و چین لینک نیز با ثبت ۲۱۲.۱، ۱۹۸.۸۷ و ۱۹۵.۹۳ commit در ۳۰ روز گذشته، بالاتر از اتریوم قرار گرفتند.

معیارهای GitHub Commit گواه این است که چقدر کار برای اطمینان از اینکه یک پروتکل در بهترین حالت خود باقی می‌ماند، هنگام اجرای پیاده‌سازی‌ها و ارتقاءهای مورد نیاز برای بهترین عملکرد خود نشان می‌دهد. اگرچه این لزوماً به معنای افزایش قیمت برای کاردانو یا دیگران نیست، اما نشان می‌دهد که تلاش‌های آنها برای ادامه ساخت و ساز برای آینده دست نخورده باقی می‌ماند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا