اخبار ارز دیجیتال

آیا کاردانو خارج از ۱۰ نفر برتر است؟ واکنش چارلز هاسکینسون به پیش بینی Epic ADA

در بیانیه جسورانه و جنجالی خود در رسانه های اجتماعی، اریک وال، متخصص برجسته بیت کوین، جامعه ADA را با پیش بینی اینکه کاردانو تا پایان سال ۲۰۲۴ از ۱۰ ارز دیجیتال برتر خارج می شود، هیجان زده کرد. وال که به‌خاطر بینش‌هایش در محافل رمزنگاری شناخته می‌شود، طوفان آتشینی را با این پیشنهاد آغاز کرد که: توکن Polygon، MATIC، برای ادعای موقعیت ارزنده ADA وارد عمل خواهد شد.

این پیش‌بینی جسورانه خاطرات پیش‌بینی‌های اشتباه وال را در اواخر سال ۲۰۲۱ و اوایل سال ۲۰۲۳ زنده کرد. وفاداران کاردانو به سرعت اشتباهات گذشته خود را به او یادآوری کردند و کارشناس را با گرمای شک و تردید مواجه کردند.

چارلز هاسکینسون، رویایی پشت کاردانو، با یک GIF با عنوان کنایه آمیز در رسانه های اجتماعی منتشر شد: “خب… ما منتظریم!”

در حال حاضر، ADA در CoinMarketCap با ارزش بازار ۱۸.۸۲ میلیارد دلار در رتبه هشتم قرار دارد. Cardano نسبت به نزدیکترین رقبای خود برتری راحت دارد، به طوری که Avalanche (AVAX) 5 میلیارد دلار عقب است و USDC همچنان برتری خود را در ۸ میلیارد دلار حفظ کرده است.

چشم انداز اریک وال برای سال ۲۰۲۴

پیش‌بینی‌های وال فراتر از حماسه کاردانو است، از جمله افزایش انتظار بیت‌کوین به بالاترین سطح تاریخ، پایین‌ترین سطح برای ETH/BTC، و چشم‌انداز جالب خرید دوباره بیت‌کوین زیر ۳۵۰۰۰ دلار. جنبه‌های مختلفی را پوشش می‌دهد.

این متخصص رمزارز همچنین مشکلاتی را برای حداکثر بیت کوین در سانسور Ordinals و راه اندازی یک فرآیند فعال سازی سافت فورک جدید BTC پیش بینی می کند. در نهایت، وال در مورد رویداد غیر محتمل تغییر بلاک نصف بیت کوین به دلیل مسائل مربوط به ارزش معدنی (MEV) حدس می زند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا