🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cardano Network Activity و ADA Oversold Price Action پیشنهاد شکست قوی می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رشد زنجیره‌ای، افزایش استفاده از DeFi و چشم‌انداز روشن فناوری می‌تواند باعث افزایش سرسام‌آور قیمت‌های ADA شود.

توکن پرداخت گاز بومی Caradano، ADA، در اوایل ژوئن پس از آنکه SEC آن را به عنوان وثیقه در شکایت علیه Binance و Coinbase دید، به شدت آسیب دید.

در پی شکایت، قیمت ADA با ۴۲.۵ درصد کاهش از ۰.۳۷ دلار به ۰.۲۱ دلار در طی چند روز پس از شکایت SEC به کمترین میزان در دو سال اخیر رسید.

علاوه بر این، پس از حذف اپلیکیشن‌های تجاری آمریکایی Robinhood و eToro، این توکن با فشار نزولی بیشتری مواجه شد.

اما تحت پوشش، شبکه با افزایش فعالیت DeFi پس از ارتقاء مقیاس پذیری می در حال پیشرفت است.

تجزیه و تحلیل فنی و زنجیره ای توکن نیز پتانسیل بازیابی مثبت را نشان می دهد.

اکوسیستم DeFi کاردانو در حال شکوفا شدن است

در طول سال ها، Cardano به دلیل تاخیرهای مداوم و به روز رسانی شبکه مورد انتقاد قرار گرفته است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، در مصاحبه ای این شکست ها را به “شرط بندی روی فناوری اشتباه و کمی جاه طلبی در مورد نقشه راه” نسبت داد. سکه تلگرافبا اذعان به اینکه نقشه راه اولیه ۸۵ درصد تکمیل شده است.

با این وجود، پس از اجرای ارتقاء مقیاس پذیری مورد انتظار Hydra، که در هفته اول ماه مه ۲۰۲۳ راه اندازی شد، شبکه افزایش فعالیت را ثبت کرد.

مجموع هزینه های پرداخت شده به Cardano یک سال پس از ارتقاء به شدت افزایش یافت، اما در شکایت SEC سقوط کرد. با این حال، این فعالیت در هفته های اخیر به طور مداوم در حال افزایش بوده است.

مجموع هزینه های Cardano پرداخت شده در شبکه.منبع: مساری

بر اساس داده‌های DeFiLlama، کل مقدار ADA سپرده‌گذاری شده در برنامه DeFi Cardano به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته است و اوج آن را در بازار صعودی ۲۰۲۱ دو برابر کرده است. حجم معاملات Cardano DEX نیز از زمان ارتقای Hydra در ماه می افزایش قابل توجهی را ثبت کرده است.

Hydra یک راه حل مقیاس بندی لایه ۲ است که برای بهبود توان عملیاتی و مقیاس پذیری بلاک چین کاردانو با پردازش تراکنش ها در زنجیره های جانبی طراحی شده است.

جلدهای TVL و DEX کاردانو.منبع: دفیلاما

علاوه بر این، گزارش Jarvis Labs نشان داد که ADA یکی از “L1 غیرمتمرکز موجود در آنجا” بر اساس ضریب ناکاموتو است، که کمترین تعداد موجوداتی را اندازه‌گیری می‌کند که مجموعاً ۳۳.۳۳ درصد از تمام سکه‌های موجود در شبکه را کنترل می‌کنند. مشخص شد که یکی از آنهاست. .

درجه بالاتر تنوع به نفع کاردانو در تعیین اینکه آیا این یک امنیت در ایالات متحده است یا خیر

کودی، تحلیلگر موسسه جارویس (نام مستعار) در این گزارش نوشت که “کاردانو نمرده است، بلکه بسیار زنده است، خوب است و آماده سقوط در بازار گاوی بعدی است.”

مربوط: بهترین بلاک چین “وجود ندارد” – مدیر اجرایی بنیاد کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت ADA

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment ثبت شده هفته اول ژوئیه شاهد “فروش گسترده با قیمت پایین” بود زیرا قیمت به سمت سطح مقاومت ۰.۳۰ دلار برگشت.

تحلیلگران Santiment اضافه کردند که سطوح سودگیری نشان دهنده وضعیت فروش بیش از حد است و “احتمال افزایش را افزایش می دهد.”

داده‌های نرخ سرمایه سوآپ دائمی Coinglass نشان می‌دهد که اکثر معامله‌گران در موقعیت‌های کوتاه ADA شرط‌بندی کرده‌اند و روی رکود اقتصادی پس از سرکوب نظارتی شرط‌بندی می‌کنند. فروش زیاد و احساسات منفی می تواند باعث افزایش قیمت متضاد در کوتاه مدت تا میان مدت شود.

نرخ بودجه ADA برای قراردادهای سوآپ دائمی.منبع: شیشه سکه

از نظر فنی، جفت ADA/USD پس از رسیدن به ۰.۲۱ دلار در ماه ژوئن به پایین‌ترین سطح خود ادامه می‌دهد، که نشان می‌دهد خریداران در حال افت توکن هستند. اگر خریداران بتوانند سطح مقاومت افقی ۰.۳۰ دلار را برای حمایت معکوس کنند، روند مثبت تأیید می شود.

نمودار قیمت روزانه ADA/USD. منبع: TradingView

جفت ADA/BTC نشانه هایی از پایین بودن احتمالی را نشان می دهد زیرا شاخص هفتگی شاخص قدرت نسبی در دسته فروش بیش از حد قرار می گیرد و سطوح حمایت و مقاومت بلندمدت را در ۰.۰۰۰۰۰۹۵۶ BTC آزمایش می کند.

اگر خریدار موفق شود، این جفت می‌تواند انتظار افزایش ۶۰ درصدی قیمت به سمت پشتیبانی در ۰.۰۰۰۰۱۵۴۸ BTC را داشته باشد.

نمودار قیمت هفتگی ADA/BTC. منبع: TradingView

ADA از شکایت های SEC، حذف برنامه های تجاری مستقر در ایالات متحده مانند Robinhood و احساسات منفی به شدت آسیب دیده است، اما نشانه هایی وجود دارد که شبکه همچنان در حال پیشرفت است. اگر پیشرفت‌های فنی با رشد زنجیره‌ای ادامه یابد، ADA می‌تواند به سمت بهبودی مثبت در آینده پیش رود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Nivesh Rustgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا