اخبار ارز دیجیتال

پروتکل Cardano Midnight اکنون در دسترس توسعه دهندگان است: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دسترس بودن عمومی اخیر سندباکس توسعه Midnight نقطه عطف مهمی در توسعه بلاک چین است و فرصتی منحصر به فرد برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا فضای حفاظت از داده در بلاک چین را کشف و نوآوری کنند. طبق یک پست وبلاگ، سندباکس برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۲۳ برای گروه های منتخبی از توسعه دهندگان به عنوان راهی برای اجرای آزمایشی آن باز شد.

اولین DevNet شامل ۱۰۰ تیم توسعه پس از افتتاح برنامه های کاربردی در اکتبر همان سال بود.

اما Midnight DevNet اکنون برای عموم باز است و محیطی مشترک برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا آزمایش کنند، نوآوری کنند و در توسعه ویژگی های برنامه های غیرمتمرکز (dApps) مشارکت کنند.

یکی از ویژگی های برجسته Midnight این است که از زبان برنامه نویسی Compact استفاده می کند که به طور خاص برای ادغام یکپارچه با TypeScript، زبانی که به طور گسترده در بین توسعه دهندگان شناخته شده است، طراحی شده است. این رویکرد نوآورانه فرآیند توسعه را ساده می‌کند و فناوری دانش صفر (ToM) را برای مخاطبان گسترده‌تری از توسعه‌دهندگان dApp در دسترس قرار می‌دهد.

کسانی که به عنوان پیشگامان Midnight به DevNet ملحق می شوند، از مزایای اولیه در توسعه فناوری پیشرفته حفاظت از داده برخوردار خواهند شد، در حالی که از مزایای رویکرد توسعه مبتنی بر تحقیق و امنیت IOG نیز بهره مند می شوند.

تاثیر نیمه شب بر دارایی های دیجیتال

Midnight DevNet به عنوان یک محیط sandbox عمل می کند که در آن توسعه دهندگان می توانند با توسعه dApps با حفاظت از داده ها، تبادلات sandboxed و قراردادهای هوشمند بدون تأثیر بر کاربران یا دارایی های واقعی، آزمایش کنند.

پلتفرم Midnight برای استفاده از رمزنگاری دانش صفر با ترکیب روش‌های محاسباتی خصوصی و عمومی طراحی شده است. این به عنوان یک زنجیره جانبی از بلاک چین کاردانو عمل خواهد کرد و عملکرد خود را گسترش خواهد داد.

این پلتفرم مشترک به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا مسائل را شناسایی و حل کنند، برنامه‌های کاربردی خود را دقیق تنظیم کنند، و بازخورد ارزشمندی برای شکل دادن به توسعه آینده Midnight ارائه دهند.

تحلیلگران از این دستاورد قابل توجه در توسعه بلاک چین استقبال می کنند زیرا Midnight حفاظت از داده ها، به ویژه امنیت اطلاعات حساس شخصی و تجاری با استفاده از فناوری بلاک چین و رمزنگاری را در اولویت قرار می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا