🚨 اخبار ارز دیجیتال

AGIX AI Coin مرتبط با Cardano 13 درصد افزایش یافت: دلایل احتمالی

از آنجایی که بازارهای ارزهای دیجیتال پس از یک مرحله دیگر از صعود جدید صعودی نفس می کشند، بخش سکه هوش مصنوعی در سبز است. AGIX، یکی از ارزهای دیجیتال ارشد، به سطوحی رسیده است که از اواسط آوریل ۲۰۲۳ مشاهده نشده است.

سکه هوش مصنوعی AGIX کاردانو شاهد رشد دو رقمی است

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت SingularityNET (AGIX)، یک ارز رمزنگاری شده با هوش مصنوعی (AI) مرتبط با Cardano، از ۰.۳۷ دلار به ۰.۴۲ دلار افزایش یافت که ۱۳.۵ درصد افزایش یافته است. این رالی می تواند توسط تعدادی از کاتالیزورهای مدیریت جامعه در اکوسیستم AGIX کاتالیز شود.

اول از همه، این پروژه گام به گام به مهم ترین رویداد سال، یعنی اجلاس و غیر کنفرانس هوش مصنوعی مفید ۲۰۲۴ نزدیک می شود. این رویداد توسط پلتفرم های غیرمتمرکز SingularityNET (AGIX)، HyperCycle و True AGI به طور مشترک میزبانی می شود.

کنفرانس مورد انتظار قرار است بین ۲۷ فوریه و ۱ مارس ۲۰۲۴ در پاناما برگزار شود.

همچنین Deep Funding، یک ابتکار انکوباسیون با تمرکز بر محصولات نسل بعدی در تقاطع بین هوش مصنوعی و بلاک چین، مورد توجه قرار گرفته است.

برای اینکه بتوانند به امیدبخش ترین پروژه ها رای دهند، علاقه مندان به Deep Funding باید دارای توکن AGIX در شبکه های Cardano (ADA) یا Ethereum (ETH) باشند.

با افزایش اخیر، SingularityNET (AGIX) از نظر ارزش بازار به پنج ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی بازگشته است. با محدودیت ۵۲۱ میلیون دلاری، Bittensor (TAO)، Render Network (RNDR)، Akash Network (AKT) و Fetch.ai (FET) همراه است.

انتشار سورای OpenAI به رشد ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی کمک می کند

طبق داده‌های CoinGecko، سرمایه حوزه سکه هوش مصنوعی از ۱۳.۴ میلیارد دلار فراتر رفت که در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۴ درصد افزایش داشت.

علاوه بر SingularityNET (AGIX)، خریدهای قابل توجه شامل Echelon Prime (PRIME)، هوش مایع مصنوعی است.
(ALI) و دلیزیوم (AGI).

علاقه به بخش هوش مصنوعی بار دیگر با توسعه OpenAI افزایش یافت. این هفته تیم سام آلتمن، Sora، یک مدل هوش مصنوعی فوق‌العاده قدرتمند را منتشر کرد که با استفاده از دستورات متنی، ویدیوهای فوق واقعی ایجاد می‌کند.

کاربران X (توئیتر سابق) به طور جمعی ویدیوهایی را که در طول آزمایشات خود با سورا ایجاد کرده اند به اشتراک می گذارند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا