🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cardano سال ۲۰۲۴ را با به روز رسانی ها و بهبودهای عمده آغاز می کند

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، سال ۲۰۲۴ را با مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌ها با هدف بهبود عملکرد، مقیاس‌پذیری و قابلیت همکاری آغاز کرد. به عنوان مثال می توان به موارد جدید اشاره کرد هیدرا، مارلو و نسخه های Lace و همچنین نسخه Cardano Node.

اولین نسخه Hydra در سال ۲۰۲۴ منتشر شد: نسخه ۰.۱۵.۰. Hydra یک پروتکل لایه ۲ Cardano است که هدف آن افزایش توان عملیاتی تراکنش و کارایی کلی پلت فرم است.

به همین ترتیب، تیم Marlowe از انتشار Marlowe 0.3.0 خبر داد و بسیاری از نقاط عطف تکمیل شده است. در ۱۱ ژانویه، مارلو راه اندازی وب سایت اصلاح شده خود را اعلام کرد.

مارلو یک زبان دامنه خاص (DSL) و مجموعه ای از ابزارها برای ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند است. مارلو به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند را به روشی ایمن، ساده و شهودی بسازند، آزمایش کنند و اجرا کنند.

مارلو در ماه می ۲۰۲۳ روی شبکه اصلی راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون چندین به روز رسانی و بهبود را پشت سر گذاشته است.

در اواخر سال ۲۰۲۳، Marlowe Runner منتشر شد که به قراردادهای هوشمند اجازه می داد مستقیماً از یک مرورگر بدون نیاز به پشتیبان یا ظاهر سفارشی مستقر شوند. این یک گام مهم رو به جلو برای خدمات قرارداد هوشمند کاردانو بود.

طبق آخرین گزارش توسعه IOG، Cardano node v.8.7.3 را منتشر کرده است که یک مشکل جزئی را در شبکه Ouroboros برطرف می کند.

در اخبار دیگر، تیم Lace اخیراً نسخه ۱.۸ را منتشر کرده است که یک باگ را برطرف می کند، عملکرد پاداش استخر سهام را در نمودار بهبود می بخشد و امکان همگام سازی با کیف پول های چند آدرسی دیگر را فراهم می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا