اخبار ارز دیجیتال

کاردانو: چرا دارندگان طولانی مدت ADA بیشتری می خرند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً با افزایش قیمت ADA به بالاترین حد ۶ روزه ۰.۵۶۶ دلار در ۱۱ فوریه افزایش یافته است. اگرچه قیمت ADA کاهش یافته است، اما ارز دیجیتال همچنان در هفته ۷ درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، ADA کاردانو با ۳.۵۹ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۳۶ دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش کلی بازار است.

اما همه سکه های ADA را برای کسب سود نمی فروشند. با توجه به این داده های روی زنجیرهتعداد قابل توجهی از دارندگان کاردانو بیش از یک سال است که رمزارز خود را نگه داشته اند و این نشان دهنده ایمان خود به پروژه و پتانسیل بلندمدت آن است.

این دارندگان بلندمدت که در دنیای کریپتو به عنوان «HODLers» نیز شناخته می‌شوند، علیرغم نوسانات بازار، به ارزش آتی دارایی اعتقاد دارند. آنها همچنین یک پایگاه پشتیبانی ثابت و اختصاصی برای پروژه کاردانو فراهم می کنند.

طبق داده‌های استارت‌آپ تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، ۲۳ درصد از سرمایه‌گذاران کاردانو ADA خود را در پنج سال گذشته نگه داشته‌اند. این دسته از دارندگان ۷.۰۸۵ میلیارد ADA را کنترل می کنند و از ابتدای سال ۲۰۲۴ شاهد افزایش دارایی های آنها میلیون ها ADA بوده اند.

۱۹.۷۵ درصد دیگر از سرمایه گذاران کاردانو دارایی های خود را در شش تا دوازده ماه گذشته پس از خرید آنها نفروختند. سرمایه گذاران این طبقه تقریباً ۶.۰۸۴ میلیارد سکه دارند که نشان می دهد آنها نسبت به چشم انداز بلندمدت کاردانو خوش بین هستند.

در همین حال، ۱۶.۷۴ درصد از دارندگان ADA دارایی های Cardano خود را در ۱۸ تا ۲۴ ماه گذشته پس از خرید آنها نفروخته اند. سرمایه گذاران این طبقه تقریباً ۵.۱ میلیارد سکه دارند.

در مورد آینده قیمت ADA، تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی پیش بینی می کند که کاردانو ممکن است با مانعی بین ۰.۵۴ تا ۰.۵۶ دلار روبرو شود، منطقه ای که حدود ۵۰۰۰۰ آدرس تقریباً دو میلیارد ADA را در خود جای داده است. شکستن این مقاومت می تواند راه را برای صعود تا ۰.۶۸ دلار هموار کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا