🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano از وکیل XRP پشتیبانی نادری کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسونبنیانگذار Cardano، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به طور علنی حمایت خود را از جان دیتون، وکیل و مدافع XRP که برای کرسی مجلس سنای ایالات متحده در ماساچوست نامزد می شود، ابراز کرده است.

حمایت هاسکینسون غیرمعمول است زیرا او به دلیل تمرکزش روی کاردانو و به طور کلی ارز دیجیتال، همانطور که در توییت هایش دیده می شود، شناخته شده است.

به‌علاوه، با توجه به روابط نامطلوب بین بنیانگذار Cardano و جامعه XRP، پشتیبانی از مشاوره دارندگان XRP ممکن است تعجب‌آور باشد.

این پشتیبانی نشان دهنده موضع جامعه کریپتو در یک جبهه متحد است که به نفع همه است، صرف نظر از جانبداری یا دیدگاه های منفی.

شبکه های Cardano و XRP Ledger شاهد رشد هستند

اکوسیستم کاردانو به رشد خود ادامه می دهد. با توجه به این جهانی های خروجی ورودی (IOG) بر اساس آخرین گزارش ماهانه، سه پروژه جدید در ماه فوریه راه اندازی شد و هفت پروژه دیگر هم اکنون در کاردانو در حال ساخت است. به طور کلی، تا ۲۳ فوریه ۲۰۲۴، ۱۶۰ پروژه کاردانو راه اندازی شده است، در حالی که ۱۳۲۷ پروژه در حال حاضر در حال ساخت است.

تعداد سیاست های توکن ۱۱۱۲۶ مورد افزایش یافت، در حالی که تعداد توکن های بومی ضرب شده ۱۹۰۰۰۰ افزایش یافت. اسکریپت های Plutus V1 87 عدد افزایش یافت و در مجموع به ۶۴۱۹ رسید. اسکریپت های Plutus V2 با ۱۰۶۸۷ افزایش به ۲۸۴۰۵ رسید.

تعداد کل معاملات در ماه گذشته ۳.۱ میلیون تراکنش افزایش یافته است. Cardano node v.8.8.0-pre ماه گذشته منتشر شد و به اسکریپت های Plutus V3 اجازه می دهد تا در SanchoNet آزمایش شوند.

نتایج انتخابات Project Catalyst Fund 11 با ۳۰۷۶۹۸ رای در شش دسته و ۳۰۰ پروژه برای دریافت بودجه اعلام شده است.

Ripple ادغام های اضافی را برای XRP Ledger (XRPL) اضافه کرده است که دو مورد از آنها این هفته معرفی شدند. Zoniqx (Tassets سابق) با Ripple برای ساده‌سازی فرآیند توکن‌سازی برای دارایی‌های دنیای واقعی در XRPL شریک شده است. شبکه Axelar همچنین یک ادغام آینده با XRP Ledger را اعلام کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا