🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار کاردانو راز موفقیت کاردانو (ADA) را فاش می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با چشم انداز نوآورانه و جاه طلبانه خود برای ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز که قادر به اجرای قراردادهای هوشمند، هویت های دیجیتال، برنامه های کاربردی غیرمتمرکز و غیره است، محبوبیت و کشش به دست می آورد.

بنابراین چه چیزی Cardano را از دیگر پلتفرم های بلاک چین متمایز می کند؟ چگونه کاردانو به اهداف خود در مقیاس پذیری، امنیت، قابلیت همکاری و نگهداری دست می یابد؟

برای پاسخ به این سوالات، بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون بیایید یک قیاس از مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی مشهور “Westworld” بگیریم. این یک شهربازی آینده‌نگر است که توسط میزبان‌های اندرویدی پر شده است و خیال‌پردازی‌های مهمانان انسانی را برآورده می‌کند.

هاسکینسون برای نشان دادن نظر خود به خالق شگفت‌انگیز Westworld Park، Dr. او صحنه ای را به یاد آورد که رابرت فورد در حال توضیح دادن نحوه انجام جادو بود.

هاسکینسون از این صحنه برای توضیح اینکه چگونه کاردانو با بقیه صنعت کریپتو در تضاد است استفاده می‌کند و می‌افزاید: “کاری که ما انجام می‌دهیم بسیار ظریف است. و این چیزی است که تفاوت را ایجاد می‌کند.”

رشد شبکه کاردانو در معیارهای مختلف برجسته شده است. طبق آخرین گزارش هفتگی موسس کاردانو Login Out Global، تعداد کل تراکنش ها به ۸۵.۸ میلیون رسید. نه تنها این، تعداد توکن های بومی نیز افزایش یافته است و در حال حاضر به ۹.۶۷ میلیون رسیده است. اینها در سیاست ۱۰۵۵۱۶ توکن ضرب شدند. تاکنون ۱۶۰ پروژه در کاردانو راه اندازی شده است که ۱۳۲۷ پروژه در مراحل مختلف توسعه در بلاک چین هستند.

تحولات ادامه دارد. به عنوان مثال، کار بر روی عملکرد SanchoNet ادامه دارد. Mithril در حال کار بر روی یک نوع داده جدید برای تأیید تراکنش‌های Cardano در شبکه‌های Mithril و خروجی CLI مشتری پیشرفته است.

تیم Mithril در پشتیبانی از تأیید تراکنش های Cardano در مرورگر با مشتری WASM پیشرفت کرده است. تیم Hydra همچنین هفته گذشته پیشرفت قابل توجهی در چارچوب آزمایش مبتنی بر مدل داشته است.

در زمان نگارش این مقاله، ADA کاردانو ۱.۷۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته و به ۰.۵۸۱ دلار رسیده است که منعکس کننده کاهش کلی بازار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا