🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار کاردانو به سولانا پاسخ می‌دهد، زیرا بلاک چین با اختلال عظیم روبرو می‌شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین سولانا با اولین قطعی بزرگ امسال مواجه شد. قطعی قبلی یک سال پیش در فوریه و قبل از آن در سال ۲۰۲۲ رخ داد. از آنجایی که قطعی عملکرد شبکه اصلی Solana را مختل کرد، قیمت SOL در پاسخ به آن کاهش یافت.

بنیانگذار Cardano، چارلز هاسکینسون، که سولانا را تحت تأثیر قرار داد، اظهار نظر کنایه آمیزی درباره اتفاقاتی که برای این بلاک چین رقیب می افتد، ارائه کرد.

هاسکینسون در حالی که سولانا پایین است ضربه می زند.

چارلز هاسکینسون، میلیاردر و بنیانگذار IOG، شرکتی که زنجیره کاردانو را تأسیس کرد، در مورد توییتی که توسط حساب توییتر SolanaStatus@ منتشر شد، اظهار نظر کرد.

حساب مرتبط با Solana بیان کرد که «مهندسین از سراسر اکوسیستم در حال بررسی یک قطعی در شبکه اصلی بتا هستند»، در حالی که هولسکینسون یک الگوی رفتاری منتشر کرد که نشان می‌داد یک گیمر قبل از قرار دادن آن در ایستگاه بازی مدل قدیمی‌تر، در حال دمیدن در یک کارتریج معیوب است. خالق کاردانو در توییتی نوشت: “این همیشه کار می کند.”

در طول سال گذشته، بنیانگذاران هاسکینسون و سولانا حملات متعددی را علیه یکدیگر انجام داده‌اند. در ماه سپتامبر، هاسکینسون در مورد یک نظرسنجی شوخی که توسط یکی از صاحبان ADA شروع شده بود، اظهار نظر کرد و به سولانا پیشنهاد داد تا یک زنجیره جانبی Cardano شود.

ضربات قبلی هاسکینسون به سولانا

در توییت کنایه آمیز سولانا در ژوئن ۲۰۲۲، هاسکینسون راه حلی را پیشنهاد کرد که می تواند به فعال نگه داشتن بلاک چین کمک کند و پیوندی به راهنمای یوتیوب در مورد اینکه چگونه بازی های ویدیویی قدیمی می توانند دوباره کار کنند، ارسال کرد.

قیمت SOL بلافاصله با یک شمع قرمز ساعتی بزرگ و ۲.۵٪ در نمودار واکنش نشان داد. با این حال، به تدریج شروع به بهبود کرد و در زمان نگارش این مقاله، ۹۴.۳۷ دلار تغییر کرد (قبل از سقوط، ۹۶ دلار بود).

مکس کایزر سولانا را له می کند

در اواخر ژانویه، SOL توانست به بالاترین سطح محلی در ۱۰۶ دلار برسد، اما با مقاومت مواجه شد و به شدت پایین آمد. تلاش دیگری در ۲ فوریه به ۱۰۱ دلار رسید، اما پس از آن ۶.۷۴ درصد کاهش یافت. پس از آن، SOL تلاش کرد تا بازیابی شود، اما تاکنون نتوانسته است سطح ۹۸ دلار را بشکند.

اخیراً رشد شدید اکوسیستم سولانا با نگرانی‌هایی در مورد سقوط نافرجام مشتری در هوا خدشه دار شده است.

مکس کایزر، مدافع بیت کوین اخیراً SOL را “زباله متمرکز” و یک امنیت ثبت نشده نامیده است. او معتقد است که SOL در برابر بیت کوین و همچنین XRP و سایر آلت کوین های اصلی به صفر می رسد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا