اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار کاردانو درام نیمه شب را تعطیل کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Midnight به عنوان یک بلاک چین حفاظت از داده ها توسعه یافته است که هدف آن حفاظت از اطلاعات حساس تجاری و شخصی و در نتیجه حفاظت از آزادی های اساسی انجمن، تجارت و بیان سهامداران مختلف است. توسعه دهندگانشرکت ها و افراد

معماری Midnight بر اساس یک پروتکل قرارداد هوشمند محافظ داده است که کاربران را قادر می‌سازد از داده‌ها و ابرداده‌های حساس محافظت کنند و از حفظ حریم خصوصی و در عین حال شفافیت در صورت لزوم اطمینان حاصل کنند. این رویکرد دوگانه مهم است زیرا هدف آن ترکیب باز بودن بلاک چین های عمومی با حریم خصوصی بلاک چین های خصوصی است. این تعادلی است که بسیاری در این زمینه به دنبال آن هستند اما رسیدن به آن دشوار است.

چارلز هاسکینسون به وضوح به سؤالات مربوط به رابطه بین Midnight و Cardano پاسخ داد. درخواست ها نشان می دهد که توسعه دهندگان Midnight باید هنگام نوشتن برنامه های کاربردی برای بلاک چین Midnight به Cardano مراجعه کنند. هاسکینسون به این موضوع پاسخ داد و با زیر سوال بردن نیاز به چنین مرجعی بر استقلال این دو پروژه تاکید کرد، بنابراین هر درامی که تولید شده بود را تعطیل کرد.

جوهر پاسخ هاسکینسون در تمایز بین این دو پروژه نهفته است. Midnight یک موجودیت در نوع خود است، علیرغم اینکه از طریق رهبری مشترک دارای یک اصل و نسب است. نیازی به ذکر کاردانو نیست زیرا هر بلاک چین دیگری هنگام بحث در مورد کاربردهای آن باید به بلاک چین دیگری اشاره کند. هر دو پلتفرم دارای موارد استفاده منحصر به فرد و ویژگی های فنی هستند که اهداف متفاوتی را دنبال می کنند.

پیشنهاد ارزش نیمه شب بسیار زیاد است. این اطمینان از حفاظت از داده ها، یکپارچگی داده ها و مقیاس پذیری را فراهم می کند. نوید بهبود تجربه توسعه دهندگان از طریق ادغام Zero Knowledge Proofs (ZK-Snarks)، کاهش هزینه های انطباق و حفظ سیستم ها برای سازمان ها با کاهش نیاز به گرفتن و ذخیره داده های مشتری است.

موارد استفاده بالقوه برای فناوری Midnight طیف گسترده‌ای دارد، از اعتبارنامه‌های KYC قابل اشتراک‌گذاری گرفته تا امتیازدهی اعتباری غیرمتمرکز و سیستم‌های رای‌گیری ناشناس تا سیستم‌های تاریخچه پزشکی محرمانه.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا