اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano ارتقاء عمده بعدی را برای ADA اعلام کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون کاردانو در توییت اخیر خود از ارتقای بزرگ بعدی شبکه خود خبر داد.

هاسکینسون تاکید می‌کند که Plutus V3، یک ارتقای عظیم که همراه با هارد فورک چانگ ارائه می‌شود، از نظر کاردانو dApps و قابلیت همکاری بلاک چین چیزهای زیادی را به میز آورده است.

Plutus Core یک زبان برنامه نویسی است که در بلاک چین کاردانو استفاده می شود. ارتقای Vasil در سپتامبر ۲۰۲۲، Plutus V2، نسخه فعلی Plutus Core را نشان داد.

طبق یک مقاله رسمی وبلاگ Input Output Global (IOG)، ارتقاء Plutus V3 قابلیت های رمزنگاری Plutus Core را بهبود می بخشد و به Cardano اجازه می دهد آخرین استانداردهای صنعت را برآورده کند. شایان ذکر است که ارتقای ولنتاین از یک سال پیش پشتیبانی از منحنی های بیضوی SECP (ECDSA و Schnorr) را اضافه کرد.

افزودن رمزنگاری‌های اولیه جدید در V3 به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا بهترین شیوه‌های صنعت را برآورده کنند، قراردادهای هوشمند را از اتریوم منتقل کنند و پل‌های زنجیره جانبی ایجاد کنند.

Plutus V3 برای بهبود عملکرد با افزودن رمزهای اولیه و همچنین ویژگی “مجموع محصولات” (SOP) برنامه ریزی شده است که امکان رمزگذاری مستقیم انواع مختلف داده را فراهم می کند. علاوه بر این، V3 زمینه اسکریپت به روز شده ای را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد موجودیت های مرتبط با حاکمیت CIP-1694 را مشاهده کنند.

Plutus V3 همچنین پایه های پیشرفته Plutus را اضافه می کند و ابزارهای بیشتری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند و امکان نوشتن قرارداد هوشمند را گسترش می دهد.

به طور کلی، انتظار می‌رود Plutus V3 با افزایش پذیرش قراردادهای هوشمند، پشتیبانی از ویژگی‌های حاکمیت و رای‌گیری و ارتقای قابلیت همکاری بلاک چین، تجربه توسعه‌دهندگان را بهبود بخشد.

Plutus V3 که با Cardano node v.8.8.0-pre منتشر شد، اکنون در SanchoNet در دسترس است و ویژگی های حاکمیتی CIP-1694 را در یک محیط شبکه آزمایشی کنترل شده به جامعه Cardano معرفی می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا