اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano بیانیه غیرمنتظره بیت کوین می دهد، Shibarium به نقطه عطف جدیدی دست می یابد، XRP 4586٪ در انحلال افزایش می یابد: Crypto News Digest توسط U.Today

یو.تودی خلاصه ای از سه خبر برجسته روز گذشته را آماده کرده است.

Shibarium به یک نقطه عطف جدید می رسد

در توسعه اخیر، محلول لایه ۲ Shiba Inu، Shibarium، فراتر رفت سه میلیون بلوک، بنابراین به نقطه عطف قابل توجهی رسید. تعداد آنها تا لحظه نگارش این مقاله ۳۰۳۳۷۱۱ نفر است. سایر معیارهای این پلتفرم نیز در حال بهبود هستند. بر اساس داده های ارائه شده توسط وب سایت shibariumscan.io، تعداد کل تراکنش های شیباریوم ۳۳۷۲۷۵۸۲۲ و آدرس کیف پول ۱۳۵۰۴۳۶ تراکنش است. همچنین تعداد تراکنش های روزانه به ۲.۲۸ میلیون تراکنش رسید. در شیباریوم، میانگین زمان بلوک پنج ثانیه و هزینه گاز صفر است. تعداد کل حساب ها ۶۳۲۷۲ و تعداد کل توکن های پشتیبانی شده توسط پلتفرم ۸۹۸۱ است. این ارقام ظرفیت این پلتفرم را برای میزبانی طیف گسترده ای از توکن ها و برنامه ها نشان می دهد.

بنیانگذار Cardano بیانیه غیرمنتظره بیت کوین را بیان کرد

بنیانگذار Cardano چارلز هاسکینسون در پاسخ به پست اخیر X توسط Muneeb یکی از خالقان Stacks در مورد بیت کوین L2 مشاهدات خود را به اشتراک گذاشت این در مورد یک روایت خاص است که سه بار در بیش از ۱۰ سال پس از نصف شدن بیت کوین رخ داده است. هاسکینسون نوشت ما اغلب می بینیم که هر ابتکار بیت کوین L2 با چالش های ناشی از ناتوانی بیت کوین در انطباق کافی برای پشتیبانی از اجزای مورد نیاز برای یک محیط L2 زنده مواجه است. در مقابل، اتریوم و کاردانو دائماً در حال بهبود هستند تا گزینه‌های بیشتری را برای استقرار L2های مؤثر، کارآمد، قابل اعتماد و ایمن در اختیار توسعه دهندگان قرار دهند. برای حمایت از ادعای خود، هاسکینسون اظهار داشت که پشتیبانی BLS به پروژه های Hydra و Mithril و همچنین Plutus V3 کاردانو اضافه شده است و افزود که اتریوم همچنین دارای اکوسیستم L2 پر جنب و جوش است. به گفته بنیانگذار Cardano، BTC هیچ عملکرد اضافی را تغییر نخواهد داد یا اضافه نخواهد کرد. این بدان معنی است که دستیابی به چیزهایی با بیت کوین L2 بسیار دشوار خواهد بود، که اغلب به زیرساخت متمرکز یا همگرا نیاز دارند.

XRP جهش ۴۵۸۶ درصدی در نقدینگی در رالی ناگهانی علیه گاوها داشت

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تجربه کسب کرد این یک دوره از نوسانات شدید در چند روز گذشته بوده است. پس از ناکامی در شکستن سطح حیاتی حمایت از قیمت پویا، XRP ضربه مهمی خورد و ارزش آن در زمان نگارش ۴.۲۲ درصد کاهش یافت. در نتیجه این رویداد، که یک واکنش زنجیره ای را به همراه داشت، تعداد قابل توجهی از موقعیت های XRP معامله گران به طور خودکار منحل شدند. داده های ارائه شده توسط CoinGlass نشان می دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، معاملات XRP شاهد انحلال خیره کننده ۱.۰۸ میلیون دلاری بوده که ۱.۰۶ میلیون دلار از این مجموع نشان دهنده موقعیت های خرید است. این نشان دهنده افزایش خیره کننده ۴۵۸۶ درصدی در مقایسه با انحلال پوزیشن های فروش دلاری است. در طول این آشفتگی، XRP جایگاه قابل توجهی را در فهرست دارایی های نقد شده به دست آورد و تنها پس از غول های رمزنگاری مانند BTC، ETH، SOL و LINK قرار گرفت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا