🚨 اخبار ارز دیجیتال

موسس Cardano بیانیه غیرمنتظره بیت کوین: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون بیانیه بیت کوین غیرمنتظره ای را بیان کرد. بنیانگذار Cardano گفت که او شاهد تکرار یک روایت خاص در بیش از ۱۰ سال پس از نصف شدن بیت کوین بوده است.

هاسکینسون مشاهدات خود را با بیان این که هر ابتکار بیت کوین L2 غالباً دشواری مربوط به این واقعیت را آموخته است که بیت کوین نمی تواند به اندازه کافی تغییر کند تا از عناصر مورد نیاز برای محیط L2 زنده پشتیبانی کند. او به عنوان مقایسه، اتریوم و کاردانو را مثال می‌زند که دائماً به‌روزرسانی می‌شوند تا به توسعه‌دهندگان گزینه‌های بیشتری برای استقرار L2‌های مؤثر، کارآمد، قابل اعتماد و ایمن بدهند.

بنیانگذار Cardano از استدلال خود با استناد به پروژه های Hydra و Mithril، و همچنین اضافه شدن پشتیبانی BLS به Plutus V3 Cardano، به عنوان ارائه الزامات تجاری و فنی جامع برای رشد Cardano پشتیبانی می کند. اتریوم همچنین دارای یک اکوسیستم پررونق L2 است که به اندازه کافی در نقشه راه پروتکل اصلی نشان داده شده است.

هاسکینسون بر این باور است که بیت کوین ممکن است جایگزین یا افزودن هیچ عملکرد اضافی نشود. این نشان می دهد که دستیابی به چیزهایی با بیت کوین L2 بسیار دشوار خواهد بود، که اغلب به زیرساخت متمرکز یا همگرا نیاز دارند.

بنیانگذار Cardano در حال واکنش به توییت Muneeb، یکی از خالقان لایه ۲ بیت کوین Stacks بود که بیت کوین L2s، BitVM، امنیت غیرقابل تغییر، بیت کوین DeFi و چند فکر از میزگرد ساتوشی در دبی را به اشتراک گذاشت. به زودی.

یکی از خالقان Stacks خوش بینی خود را در مورد رشد لایه ۲ بیت کوین به اشتراک می گذارد و می گوید با توجه به پتانسیل باز کردن بیت کوین از طریق L2 های قابل برنامه ریزی، ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری محافظه کارانه به نظر می رسد.

مونیب گفت بیت کوین L2 به سرعت در چرخه بعدی با ورود توسعه دهندگان و سرمایه جدید به بازار به عنوان دسته برتر ظاهر خواهد شد. انتظار می رود سه تا پنج L2 جدید ظرف ۶ ماه عرضه شوند و به دنبال آن ده L2 دیگر طی ۱۲ تا ۱۸ ماه عرضه خواهند شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا