🚨 اخبار ارز دیجیتال

موسس کاردانو یوکسلیشچی در مورد “نیمه شب” اظهار نظر کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano اخیراً به پستی در مورد چت ربات های عاشقانه که باعث ایجاد یک کابوس حریم خصوصی می شود واکنش نشان داده است.

بر اساس این گزارش، چت ربات های عاشقانه حجم زیادی از داده ها را جمع آوری می کنند، اطلاعات مبهم در مورد نحوه استفاده از آن ارائه می دهند، از رمزهای عبور ناامن استفاده می کنند و شفافیت ندارند.

“نیمه شب درستش میکنه” هاسکینسون او با اشاره به Midnight، یک زنجیره جانبی متمرکز بر حفاظت از داده ها برای Cardano اظهار داشت.

تمرکز اصلی Midnight حفاظت از داده ها است، به ویژه حفاظت از داده های حساس، چه شخصی و چه تجاری، با استفاده از فناوری بلاک چین و رمزنگاری.

موارد کاربردی Cardano sidechain Midnight شامل احراز هویت، دسترسی منظم به دارایی های دیجیتالی توکن شده، هوش مصنوعی و LLM های بهبود یافته، امتیازدهی اعتباری غیرمتمرکز، رای گیری ناشناس و موارد دیگر است.

Midnight پیشنهاد می‌کند تا با استفاده از رمزنگاری دانش صفر، ایده‌های DeFi و TradFi را پل بزنند. این به کاربران امکان می‌دهد در حین برآورده کردن نیازهای نظارتی، داده‌های انتخابی را افشا کنند.

Midnight قراردادهای هوشمندی را معرفی می کند که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا از حریم خصوصی داده ها بدون به خطر انداختن مدیریت غیرمتمرکز محافظت کنند. مدل قرارداد هوشمند Midnight برای موارد استفاده مختلف، از جمله بانکداری سنتی (TradFi) و برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، مدیریت هویت، سیستم‌های مدیریت زنجیره تامین، برنامه‌های کاربردی مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگر قابل استفاده است.

بسیاری از ویژگی های Midnight و موارد استفاده در Q4 اعلام شد. Midnight از زبانی استفاده می کند که برای ادغام با Typescript در نظر گرفته شده است و مبتنی بر Substrate است، یک پلت فرم برنامه نویسی که توسط Polkadot رایج شده است. از زمان راه اندازی آن در نوامبر ۲۰۲۳، اولین devnet بیش از ۶۰۰ تیم توسعه را در خود جای داده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا