🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano پیام مشتاقانه ADA را ارسال می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت کاردانو پر افتخار هاسکینسون
  • هاسکینسون نگرانی های هوش مصنوعی را بیان می کند

چارلز هاسکینسون، ریاضیدان، بنیانگذار کاردانو و یکی از بنیانگذاران سابق اتریوم، با یک توییت اخیر، احساسات صعودی کلی کاردانو (ADA) را تقویت کرد.

توییت کاردانو پر افتخار هاسکینسون

هاسکینسون به توییت یکی از علاقه مندان به کاردانو در مورد افزایش مورد انتظار در خزانه داری کاردانو پاسخ داد.

کاربر X و علاقه‌مند به کاردانو @StakeWithPride پستی را منتشر کرد که در آن اظهار داشت که انتظار دارد در صورتی که ADA دفعه بعد به بالاترین حد ۳ دلار برسد، خزانه‌داری کاردانو به ۴.۵ میلیارد دلار معادل فیات افزایش یابد. آخرین باری که ADA به بالاترین حد خود رسید اواخر اوت ۲۰۲۱ بود و در آن زمان خزانه داری تقریباً ۱.۷ میلیارد دلار ADA داشت. همانطور که U.Today گزارش داد، در اواخر آگوست ۲۰۲۲، خزانه داری دارای یک میلیارد ADA قابل توجه بود که معادل ۴۳۷ میلیون دلار فیات در آن زمان بود.

کاربر به این نتیجه رسید که کاردانو “یک ایالت شبکه غیرمتمرکز است که سرمایه خود را تامین می کند.” هاسکینسون با افتخار این توییت را نقل کرد و با قرار دادن یک GIF متحرک از یک بازی ویدیویی قدیمی، حمایت خود را از احساسات صعودی ADA نشان داد.

خزانه‌داری از پروژه‌های مبتنی بر کاردانو پشتیبانی می‌کند، بنابراین کسانی که می‌خواهند بخش کوچکی از آن را ادعا کنند، باید با پیوستن به اکوسیستم کاردانو (به عنوان مثال ساختن پروژه‌ای بر روی کاردانو با ابزارهای مبتنی بر این بلاک چین) شروع به ارائه ارزش برای آن کنند.

هاسکینسون نگرانی های هوش مصنوعی را بیان می کند

بنیانگذار Cardano در توییت اخیر خود نگرانی هایی را در مورد محصولات آینده هوش مصنوعی بیان کرد. او در مورد مقاله ای در روزنامه انگلیسی The Sun اظهار نظر کرد. این مقاله ادعا می کند که در آینده، دوست دخترهای مبتنی بر هوش مصنوعی ممکن است اغلب به “جوینده طلا” تبدیل شوند، به این معنی که آنها دنبال پول مردان خواهند بود.

هاسکینسون معتقد است که برخی از مسائل اعتماد ناشی از هوش مصنوعی در آینده افزایش خواهد یافت. اظهارات قبلی میلیاردر به وضوح نشان می دهد که او انتظار دارد که هوش مصنوعی آسیب زیادی به همراه داشته باشد (او تاکنون به هیچ جنبه مثبتی از آن اشاره نکرده است). در ماه دسامبر، هاسکینسون در مورد یک ویدیوی دیپ‌فیک که با کمک یک برنامه هوش مصنوعی ایجاد شده بود، اظهار نظر کرد و نسخه‌ای جعلی از خود ایجاد کرد که تقریباً از خود واقعی او قابل تشخیص نبود. برخی نکات ظریف، مانند نحوه صحبت کردن او، نشان می داد که جعلی است.

هاسکینسون بعداً گفت که هر سال این فناوری‌های ساخت دیپ‌فیک پیچیده‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند و در عرض چند سال دیگر نمی‌توان بین ویدیوی واقعی و جعلی تمایز قائل شد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا