اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano خطاب به ADA FUD از تیم تحقیقاتی حرفه ای

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نماد بومی کاردانو، ADA، موضوع گزارشی کوبنده توسط شرکت تحقیقاتی پیشرو K33 بود. این گزارش نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال به دلیل فقدان فعالیت و موارد استفاده معنی‌دار روند نزولی دارند. نکات برجسته این گزارش شامل ادعاهایی است مبنی بر اینکه کاردانو هیچ ارتباطی ندارد، به شکل معنی‌داری استفاده نمی‌شود و در طول زمان بی‌ارزش می‌شود و آن را قربانی «نظریه احمق بزرگ» توصیف می‌کند.

در پاسخ به این ادعاها، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، اتاق فکر را با گفتن “چه کسی؟ من هرگز در مورد آنها نشنیده ام” به اختصار رد کرد. با این حال، این پاسخ به مذاق همه خوش نیامد و باعث انتقاد کسانی شد که معتقد بودند چنین پاسخی به اندازه کافی نگرانی های مطرح شده توسط K33 را برطرف نمی کند. منتقدان از هاسکینسون می‌خواهند تا با تاکید بر گسترش و نفوذ قابل توجه K33 در زمینه تحقیقاتی، با نکات گزارش مقابله کند.

برخی استدلال می کنند که نادیده گرفتن تجزیه و تحلیل یک شرکت تحقیقاتی راه حل نیست، و اینکه رد جامع تر ممکن است برای شهرت ADA مفیدتر باشد.

شروع قدرتمند ADA

علیرغم چشم انداز بدبینانه گزارش، عملکرد کاردانو، به خصوص اخیرا، داستان متفاوتی را بیان می کند. ADA در طول سال ۲۰۲۳ عملکرد ضعیفی داشته است که منعکس کننده کاهش بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال است. با این حال، به نظر می رسد این روند در سال ۲۰۲۴ معکوس شود. تنها در ۱۰ روز گذشته، Cardano شاهد افزایش ۸ درصدی قیمت بوده است که نشان دهنده افزایش مجدد اعتماد سرمایه گذاران است. ADA بهبودی قوی را انجام داده است و از دسامبر ۲۰۲۳ بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است، که در تناقض با پیش بینی های وحشتناک گزارش است.

ADAUSDT
نمودار ADA/USDT از TradingView

این حرکت مثبت قیمت ممکن است بازتاب شناخت گسترده‌تری از پتانسیل کاردانو باشد. این شبکه در نقشه راه توسعه خود با نقاط عطف با هدف افزایش مقیاس پذیری و ارائه عملکردهای جدید، پیشرفت چشمگیری داشته است. علاوه بر این، تعهد کاردانو به تحقیقات همتا و توسعه مبتنی بر علم، آن را در فضایی متمایز می‌کند که اکثر پروژه‌ها سریع به بازار می‌آیند اما ارائه آن کند است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا